BMW G 650 Xmoto (2007)

Vlastník izzyslaw
Vloženo 1.1.2014
Aktualizováno 23.9.2014

Zábava, lehkost, ovladatelnost, zátah od spoda,jednoduše všestrannost to je definice tohoto parádního stroje.

KTM 690 SMC: Vysoká cena

První dojmy - Moto má v základu ne moc hezký design, ale to je věc názoru jednotlivců. Bylo mi jasné že budu muset udělat spoustu úprav, aby moto bylo podle mých představ. Jakmile jsem viděl tento pekelný stroj poprvé honilo se mi hlavou jak je vysoká a mohutná.

Doplňky na motorce - Přední blatník (styl motorcross), bočni zpětné zrcátko, přední maska (světlo), držák SPZ

Bavora jsem si vybral protože jsem na něj narazil uplnou náhodou a hned mi padl do oka, možná i kvůli věhlasnosti a spolehlivosti značky BMW (nejen u moto).

Jizda je opravdu snad jedinečná, díky opravdu dlouhým tlumicím draham teto motorky společne s nuceným posezem který přenáší váhu hlavně na přední kolo. A ten zátah od spoda je taky něco..
Motor ne až tak výkonný jako u konkurence (např. KTM), ale mnohem spolehlivější a méně nákladnější na udržbu. Rotax je hold dlouhá historie.
K brzdám snad není co říct. Prostě BREMBO!!!
Podvozek si vyhladí úplně vše díky dlouhým tlumícím draham.
Neexistuje snad ovladatelnější motorka než je tato. Perfektní pérování, domyšlené těžiště motorky (nádrž pod sedlem), vysoký posez a váha na předním kole? Opravdu ovladatelné.
Spolujezdec moc pohodlí nemá a ani se není kde chytnout, jenom řidiče motorky (to je stejně nejlepší a nejbezpečnějsí). Spoustu Motardu/Supermoto ani místo pro spolujezdce a stupačky vůbec nemá. Pro mě jednoznačně +
Spotřebu tenhle drak má opravdu malou. Když se to nepřehání tak se dá jezdit i za 3-3,5 l/100km. Ale kdo by to na tomhle stroji nechtěl přehánět?! :D
Servis na této motorce uděla skoro každý servis BMW (i nespecializovaný na moto), ale po domluvě. Spolehlivost je daleko nad průměrem a s poruchama se téměř nepočítá. Prostě německá kvalita.
Na cestování tato moto moc není. Velký ůložný prostor se vytvořit moc nedá a opravdu pohodlný posez zde taky není. Je to prostě moto spíše pro zábavu(wheelie apod.) Zvládne jak drsný terén tak i pravý opak jízdu na okruhu a i do města je to parádní. Napadá me výstižné slovo a to je všestranost.

conny17
conny17 napsal 29.08.16 v 15:03 9b.

Souhlas, mám ji taky - blatník už jsem předělal a maska bude následovat. To se opravdu klukům z BMW nějak dvakrát moc nepovedlo - ale jinak fakt velká zábava!!

jackm
jackm napsal 05.01.14 v 16:07

S tou se musí dračit

Fori
Fori napsal 05.01.14 v 14:15 10b.

Nádhera 10b

ricardos
ricardos napsal 04.01.14 v 23:42

Chválím jinak to asi nejde krásný výfuk

chuck.zbozi
chuck.zbozi napsal 04.01.14 v 20:36 10b.

Krasnej stroj