Honda NC 700D Integra (2020)

Vlastník arisek
Vloženo 16.7.2023
Aktualizováno 19.8.2023

Dobře ovladatelný v celku pohodlný cesťák, s dostatečným výkonem.

První dojmy - Lechce ovladatelný stroj, snadno se klopí. Dobře drží stopu i ve vyšších rychlostech. Dobrý zátah od spodu. Spotřeba okolo 3l. Ledkové světlo dobře svítí. Na režim D se motor pocitově podtáčí, (často se musí podřadit ručně), ale stačí trochu přidat plyn a zatáhne i od spodu. Displej je bohužel hůře čitelný a upozornění docházení benzínu nedostatečné. Od motocyklu vyrobeném v roce 2020 bych očekával u displeje modernější technologii.

Motorku bych doporučil pro - Motocykl bych doporučil pro ty kteří mají rádi klidnou a pohodovou jízdu.

Doplňky na motorce - Mám na moto 3 originál kufry od Honda v barvě moto.

Motocykl mám druhý měsíc, najeto 1500 km a jsem velmi spokojen. Mám 189 cm tak jsem koupil vyšší plexištít Kappa, i když se uvádí, že jde na model do roku 2019. Mám rok 2020 a uchycení je stejné jako u starších ročníků. Znatelně méně foukaná. Je to stroj vhodný jak do města, díky snadné ovladatelnosti (nízké těžiště), Tak na dlouhé cesty skýtá pohodlí a pružný dostatečný výkon. Skútr jsem chtěl kvůli poloze posedu, mírně pokrčené nohy. Měl jsem před tím BMW K 1200 LT, ale moto už na mě bylo moc těžké. A Integru pro kvalitní podvozek 17 palcová kola, nemá variátor a ve třídě maxiskutrů patří myslím mezi nejlehčí. Pod sedlem malý úložný prostor.

cocecac878
cocecac878 napsal 17.07.23 v 06:06 2b.

Unfortunately, the display is more difficult to read, and the low fuel alert is insufficient. I would anticipate more advanced display technology from a motorcycle created in the year 2020. https://myccpay-por...ancing-security.html

PSanec
PSanec napsal 16.07.23 v 13:58 10b.

Pěknej stroj o Hondy. Jen pohodové km.

Milan1963
Milan1963 napsal 16.07.23 v 11:34 10b.