BMW R 1150 R (2001)

Vlastník Moribundus1
Vloženo 25.3.2023
Aktualizováno 25.3.2023

Krásná, univerzální a pohodlná motorka pro ty co už nechtějí závodit, ale klidně a pohodlně cestovat. Kolem komína i delší trasy.

BMW F 800 R: důvod neuveden
BMW F 800 R: důvod neuveden

První dojmy - Obavy z větší váhy a z pocitově široké motorky. To všechno zmizelo po rozjetí a pár ujetých kilometrech. Lehce ovladatelná a poslušná motorka s nízkým těžištěm a výkonnými brzdami. Nějaký čas jsem si zvykal na ovládání blinkrů, hodně slyšitelné zařazení rychlosti a cuknuti stroje do boku při řazení ?.

Motorku bych doporučil pro - Myslím, že motorka je vhodná pro všechny kdo chtějí v klidu cestovat a nemají závodní ambice.

Doplňky na motorce - Kryty válců, tankvak, boční plastové a zadní originální kufry. Z výroby byla motorka vybavená ABS, vyhřívanými rukojetěmi, nastavitelným podvozkem a duálními brzdami.

Na začátku jedné sezóny jsem vinou havárie přišel o svého Bandita a přivodil si zlomeninu kotníku ????? Tím pádem jsem měl díky omezenému pohybu spoustu času a tak jsem procházel inzerci. Díky omezenému rozpočtu jsem nemohl přemýšlet o nové motorce a tak jsem hledal nějakou ojetou, se slušným nájezdem a rozumnou cenou. Našel jsem ??
S bramborou jsme projeli spoustu krásných koutů Evropy. Jízda byla vždy pohodlná. Ať už to byly rozbité silnice nebo dálnice. Spotřeba se pohybovala okolo 5,5l. Za celou dobu jsem neměl jedinou poruchu. Jediný problém nastal ve chvíli, kdy chcete jet vic jak 130km/h. To už je nápor větru poměrně silný.

tomcruise77
tomcruise77 napsal 25.03.23 v 17:07 10b.

Milan1963
Milan1963 napsal 25.03.23 v 12:04 10b.