Ducati Monster S2R (2005)

Vlastník JohnyCorsa
Vloženo 14.3.2023
Aktualizováno 17.3.2023

Boží motorka, se kterou je vždy zábava jezdit jak v přírodě, tak i ve městě, sám, se ženou, nebo s kamarády.

První dojmy - Jsem z motorky naprosto unešený, hned mi padla do ruky a jízda s ní je zábava. A ten zvuk je prostě boží :oD

Motorku bych doporučil pro - Toho, kdo se nebojí Italek :oDD

Vybral jsem si ji pro svůj charakter, vzhled, velikost i využití a pro ten zvuk dvouválce, který bych mohl poslouchat od rána do večera :o)). Zhruba před 25 lety jsem uviděl prvního Monstera a od té doby jsem ho nedostal z hlavy. Konečně se mi splnil sen a jednu krásnou příšerku jsem si pořídil.
Motorka je neuvěřitelně lehká a ovladatelná, má skvělý podvozek i brzdy, je pohodlná ale zároveň taková surová a to mám rád.
Během léta jsem se rozhodl, že se s ženou mrknem na motorkářský sraz Tanec Slnka na Slovensku. Po tom, co jsem si vyrobil držáky na brašny jsme se s manželkou vydali na zatím nejdelší trasu, kterou jsme s touhle motorkou jeli na jeden zátah ve dvou. Nabalili jsme motorku věcmi jako je stan, nafukovací matrace, karimatka, dva polštáře a dvě deky, 12V kompresor k nafouknutí matrace :o)). Cesta byla parádní, počasí nám taky přálo a bez navigace jsme se podívali i tam, kam jsme nechtěli. Celkem 170 Km příjemné projížďky. Sraz se vydařil, žízeň byla veliká :oD, no a pak nás čekala zpáteční cesta, která byla dlouhá připližně 350 Km ze Staré Turé na Slovensku oklikou přes Beskydy až domů a opravdu jsme si to užili, krom spocené prdele a úsměvu od ucha k uchu nám nic nebylo :oD
Rád vždycky využiju každou příležitost sednout na motorku a vyvětrat kebuli, je to skoro jako nějaká terapie i s masáží :o))

kadelYZF
kadelYZF napsal 14.04.23 v 18:29 10b.

Krásný stroj kamaráde. A ten zvuk!!! Vím o čem mluvíš .
Ať slouží. A kdyby ses "vyloup" na severu směr Pekelné doly, zvu Tě na pivko.

Hroch
Hroch napsal 25.03.23 v 11:44 10b.

Je to boží stroj nejen zvuk, ta motorka je krásná už jen když stojí a letmo uchycené kolo... Mmmm

Míla_P
Míla_P napsal 17.03.23 v 20:15 10b.

Klasika

dasturm
dasturm napsal 17.03.23 v 19:52 10b.

JohnyCorsa
JohnyCorsa napsal 16.03.23 v 20:57

Díky všem za fajn komentáře