Honda CRF 250M (2015)

Vlastník Švejdy45
Vloženo 23.2.2023
Aktualizováno 30.12.2023

Je to honda , spolehlivá, lehká a obratná

Yamaha WR 250X: Vysoká cena jinak motorka je super ...

První dojmy - První dojmy byly super , hned mi sedla , libi se mi dobrý rejt Spotřeba je taky super dá se jezdit za 2,5 Je spolehlivá a hravá

Motorku bych doporučil pro - Začátečníky a menší postavy

Doplňky na motorce - Laděný vyfuk dominator
Kn filtr

Crfko sem si vybral protože jsem chtěl motarda...předchozí moto byla Beta m4 taky motard takže nebylo o čem, motard mě prostě baví.
Na motorce sem najel zatím 6K mám ji teprve sezónu.
Líbí se mi hodně servisní interval v manuálu píšou výměna oleje po 10k km ...ale já to měním po 5K...úplně v klidu by šlo i po více km
Výkon motorky je dostačující nějakých 18kw, ale když dáte otevřený výfuk a filtr tak máte odhadem asi o 3 kw vic , fakt nevím.
Motorka se cítí nejlépe na silnicí možná lehký terén zvládne ale kdo bude chtít může si koupit L verzi do terénu.
Brzdy jsou hodně slušný (verze L je má horší kvůli tomu že není na silnici ...respektive slabší).
Podvozek mi přijde měkký , ale v budoucnu plánuji jiný.
Ovladatelnost je luxusní, ten rejt a ta lehkost prostě super.
Úložný prostor tak ten je nulový téměř...taková klasika lékárnička a nářadí malý nic víc ale prostě je to motard.
Spotřeba průměrná 3 litry ale úsporně jde i 2,5 a sportovně furt plný tak to bude tak 4 litry.
Maximální rychlost sem jel 140 ale to je limit úplný.
Ale není to o rychlosti , nejlépe se cítí v okresních silnich když jedete kolem 90-110 ...110 tam je hned , pak už to je jde pomali
V zatáčkách využijete všechen výkon a to je super.
Roviny jsou nudný na tomhle stroji, ale zatáčky fakt luxus.
Jizda ve dvou je už horší spolujezdce bolí zadek tak po 100 km a to samé i řidič, ale když jedu sám tak i tak 150km je limit, i když je sedadlo měkké.
Motrka je i nízká celkem mám 173 cm a v pohodě.
Jsem s ní spokojený...a zatím není v plánu kupovat jinou je to prostě honda , dostupnost a cena dílů super a to samé servis.

Fyro
Fyro napsal 23.02.23 v 19:29 10b.

Pěkná taky jsem ji kdysiužmálem koupil