Honda CRF1000L Africa Twin (2018)

Vlastník Hannny
Vloženo 22.2.2023
Aktualizováno 22.2.2023

Odjeté dvě sezony, naprostá spokojenost

Motorka koupena od eurocycles.cz

Honda CRF1100L Africa Twin: Zbytečná elektronika navíc, ten tablet mi prostě nesedí

První dojmy - Koupil jsem ji téměř novou (najeto cca 2500km), nyní tam mám asi 17tis, naprostá spokojenost. Než jsem vyměnil VTX1800 za Afriku, tak jsem si v půjčovně (http://www.najmimoto.cz/) půjčil Afriku 1100, projel jsem si cca 500km, a bylo mi jasný, že to je ten správnej stroj.

Motorku bych doporučil pro - Vyšší postava, pro malý je dost vysoká :-)

Doplňky na motorce - Centrál stojan, vyhřívané hefty, zvýšené plexi, přídavná světla, padáky touratech, origo kufry (jen s vlastním polepem), navigace

Po asi 15ti letech na chooperechj sem asi potřeboval změnu, no tak Afrika byla jasná volba, protože Honda . Zvažoval jsem i GSo, taky jsem ho měl půjčené, ale to mě tak neoslovilo. Afrika mi propstě padla do ruky, a po těch dvou szonách musím říct, že je to výbornej stroj. Nemá takový výkon jako třeba KTM Adventure, ale za mě dobrá volba pro každého, kdo se chce projet jak po silnici, tak v nějakém lehčím terénu. Pokud máš slušný pneu, pak je motorce úplně jedno, kde se hejbeš. Je jako stvořená pro delší cesty, a zrovna tak na kratší, jeszdím téměř každej den do práce, ostatně tak jsk dnes.

Nyní mám obuto DUNLOP Trailmax Mission, a těm vyloženě svědčí rozbité silnice, šotolina apod. Asfalt (i mokrej) v pohodě, jsou tedy trochu tvrdší, ale jak si na ně zvykneš, tak asi už nechceš jiný. Na trávě kloužou dost.

Porucha žádná

83427
83427 napsal 01.03.23 v 07:13 10b.

Přesně tu samou ve stejný barvě jsem měl v hledáčku rovněž. Skvělá volba Tak ať dělá nadále samou radost a hlavně kolama dolu

CRF1000
CRF1000 napsal 24.02.23 v 15:00 10b.

až po zvýšení řidítek o 2cm / jsem malý - 180cm/ jsem zjistil, jaký je to pohodlný kočár...

Pupi04
Pupi04 napsal 23.02.23 v 13:40 10b.

Tak vždy jen pro potěchu a kolama dolu

Kaplan
Kaplan napsal 22.02.23 v 16:09 10b.

dedikzk
dedikzk napsal 22.02.23 v 13:17 10b.

Afričanka je nej Tak hodně dalších pohodových km