Honda NC 700X (2013)

Vlastník albifire
Vloženo 19.1.2023
Aktualizováno 19.1.2023

Koupil jsem ji novou a oblékl ji podle sebe a svých potřeb tak ,aby byla vhodná k užitku a zábavě.

Motorka koupena od FIRMA:Auto Jarov (Praha 3-Žižkov)

První dojmy - Univerzál zábava a praktičnost v jednom balení. Vzhled ,pohodlí ,posez ,těžiště ,ovladatelnost ,kroutící moment ,cena nového neosahaného motocyklu. Malý rozsah otáček motoru, brzo do jízdy zasáhne omezovač,ale je to o zvyku

Motorku bych doporučil pro - Ten co se vrací po dlouhých letech do sedla nebo začátečník i ten co třeba váhá mezi praktickým větším skůtrem nebo by raději moto s přidanou hodnotou úložného prostoru...

Koupil jsem ji novou zábava a praktičnost v jednom balení. Oceňuji na ní hlavně nízké provozní náklady , snadnou ovladatelnost , spolehlivost a praktičnost . Na motorce jezdím spíš kratší trasy, ale o to častěji. Cca 2x za sezonu více denní výlet..Najeto zatím cca 33 000km pravidelné výměny kapalin pneumatik 1xřetězové sady a seřízení vůle ventilů.

speroure
speroure napsal 24.01.23 v 00:13 10b.

Je to parádní motorka. Až neskutečně jak dlouho se vyrábí a je pořád krásná a hlavně funkční

Hunyady
Hunyady napsal 21.01.23 v 08:15 10b.

Mám o 5 let novější NC750X, ale zkušenosti jsou stejné a pozitivní. Ať Ti dál NC dělá jen radost

Geodet
Geodet napsal 20.01.23 v 09:31 10b.

Tak to máme ten Jarov i rok zakoupení stejný. Jen nájezd mám trochu větší. Tak ať se daří.

Pupi04
Pupi04 napsal 20.01.23 v 07:02 10b.

Skvělá volba
Tak vždy jen pro potěchu a kolama dolu