BMW R 1150 R (2003)

Aktualizováno 8.9.2023

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 13 záznamů

skypepalo
skypepalo napsal 17.01.23 v 23:16 10b.

Vítej v klubu. Taky jsem z 1150 nadšený. Ať slouží.

Forss
Forss napsal 12.01.23 v 21:27 10b.

Klame tělem s ambicemi supercesťáka bez kapot. S tuto jsem najezdil parádní 4 sezonky a nedám dopustit. Hezký počteníčko.

ErkoPeťa
ErkoPeťa napsal 12.01.23 v 18:36 10b.

Snekofon
Snekofon napsal 12.01.23 v 14:03

Díky :)
@Tomcruise - už jsem se do té Rkové smečky přidal, vypadá to že je tam dost přespolních, tak to by se pokec u limonády mohl podařit
@Hnasdorf - ty musíš mít nafukovací hangár - pokud se nepletu tak tvůj náskok zpět do jedné stopy měl vypadat jako výběr jedné ze tří motorek a pokud stíhám sledovat tak jich tam je teď už minimálně 5 (staré BMW R, Zephyr 1100, stará Suzuka GS, GSX1400, R1100GS a dál ??

rascal33
rascal33 napsal 12.01.23 v 12:44 10b.

Super popis, ať to jezdí!

hansdorf
hansdorf napsal 12.01.23 v 07:44 10b.

Taky nevím, co do těch bavoráků v Mnichově dávají , ale bude to nějaká zatím neznámá droga.
Dopadl jsem tak, že mi ve stáji řehtá několik motorek BMW . A to jsem na začátku celé story byl
přesvědčený, že mě nikdo nemá šanci k bavorákům přetáhnout ! , leda by mi někdo vypnul
centrální mozkovou soustavu.

A tak mě napadá jediné - člověk míní, pánbůh mění.

tomcruise77
tomcruise77 napsal 12.01.23 v 06:40 10b.

Dobrá volba a při čtení jsem se pobavil. Pracuju v Břeclavi, můžem někdy pokecat. Přidej se do skupiny když chceš.

Dan66
Dan66 napsal 09.01.23 v 23:53 10b.

Snekofon
Snekofon napsal 08.01.23 v 19:38

Díky chlapi...
CERT1980: moto dám asi na jaro do Renocar na výchozí kontrolu, ikdyz se zdá vše v pořádku, tak pro lepší pocit. Jinak neplánují žádné doplňky, nic co by se pevně montovalo na moto. Jediné co případně pořídím je batoh na zadní sedačku. Moje nejdelší turistika je s přespání na jednu / dvě noci, a to s ubytováním penzion, nebo chatka v kempu. Takže mne na cestu stačí zabalit peněženku, spodní prádlo, kraťasy, dvoje trička, mikina a kecky... Na to nepotřebují tahat kufry. Užívám si jízdu na lehkém moto. Ať Vám to všem jezdí...

Mmm
Mmm napsal 08.01.23 v 17:35 10b.

CERT1980
CERT1980 napsal 08.01.23 v 16:00 10b.

Krasne napsany , a moc pekny kousek... Mam to podobne po prvnim majiteli a s jasnou historii z DE, ale najezd je 70tis...rok 2001...1.1. Jsem udelal servisni projizdku ca 50km a taky se tesim na plnohodnotnou sezonu, je to masina na klidek, budes nejak dostrojovat? Nebo nechas takhle krasne nahatou?... Ja jsem asi moc zpohodlnel, tak jsem dal vysoke plexi, padaky, zvyseni riditek, blastry... proste dle pravovercu jsem ji zprznil cim se dalo, ale spis vyznavam pohodicku pri jizde a nezridka jedeme i 3-400km denne, tak ze jsem obetoval trochu ty krasy pro ucelnost... Ale servisne musim rict, ze je to vyborny stroj a clovek mirne technicky zpusobily si na tom vetsinu zakladniho servisu udela fakticky sam, za coz pred BMW smekam... U rejze DN 01 servis byl trochu potrat... Tak kolama dolu a hodne stastnych km s Bramborou

petr13
petr13 napsal 08.01.23 v 10:25 10b.

Ať ti to v klidu jezdí

xvasek
xvasek napsal 05.01.23 v 18:25 10b.

Pěkně.

V podstatě to hodnotíš dost trefně. Motor má "divný" zvuk a "netáhne" - pokud se nedíváš na tachometr, kde ty cifry letí takovou očekávanou rychlostí. Brambora je hlavně praktická a nezničitelná - to jsou její disciplíny. Tady ta "R" inkarnace oproti sestrám "GS" a "RT" už je v ukazateli "praktičnost" v podstatě jenom normální motorka, i když pořád ještě má aspoň kardan a výměnu oleje po 10 000km. Proti RTčku zase aspoň nemáš pocit, že jedeš autem.

Se (RT) svou to mám podobné - žádná extra srdcovní záležitost, ale jezdím s ní na služebky po Československu a na to nikdo nikdy nic lepšího nevyrobil.