Yamaha XVS 1100 DragStar (2001)

Vlastník Martindragstar
Vloženo 1.1.2023
Aktualizováno 4.1.2024

Jednoduše skvělá. Dostatečný výkon pro jízdu ve dvou. Pro mě ideální volba do začátku.

První dojmy - Je to má první motorka, takže první jízda byla dost opatrná. Ten pocit byl ale boží. Mohutný zvuk, veliká síla pod zadkem. Jelikož nejsem žádný čahoun, tak krásně dostanu na zem.

Motorku bych doporučil pro - Všem začátečníkům, kteří nechtějí trhat asfalt, ale chtějí pohodlnou jízdu na pohodu.

Dragstar jsem si zamiloval na první pohled a hned jsem věděl, že ho beru. Svezení je pro mě ideální, nejraději se prostě kochám a když je potřeba vzít za plyn, tak drak jede. Jezdíme s ženou a výkon je i ve dvou dostatečný. Úložného prostoru máme dostatek. Velké brašny a zadní nosič, pro případ potřeby. Spotřeba se pohybuje kolem 6l/100 km. Jsem moc spokojený. Servis zatím jen běžná údržba a jako je výměna oleje atd. Nechal jsem si nové nastříkat a opravit nádrž, jelikož původně byla lehce promáčklá. Zatím tedy s drakem veliká spokojenost.

Kawalumpik
Kawalumpik napsal 01.05.23 v 15:09 10b.

Dobrá volba, gratuluji

NETOPÝR-67
NETOPÝR-67 napsal 03.01.23 v 12:41 10b.

pěknej kousek .
Přeji hodně spokojených kilometrů a pohodu v sedle nejenom tobě ,ale i manželce.

PSanec
PSanec napsal 01.01.23 v 16:26 10b.

Jako první motorka zajímavá volba, ale moc pěkná. Přeji jen super km.