Kawasaki Z650 (2021)

Vlastník Paler
Vloženo 21.12.2022
Aktualizováno 22.12.2022

Lehce ovladatelný motocykl do města i mimo něj.

Motorka koupena od FIRMA:OUDA MOTO (Bohutín) - V době nákupu, byla pouze u pana Oudy a spokojenost byla veliká.

Kawasaki Ninja 650: Moto jsem kupoval pro dceru (18let A2) s předpokladem, že je Z650 více ovladatelný a univerzálnější motocykl, s větším poloměrem otáčení vhodný do města a všude.

První dojmy - První dojmy byly moc dobré, motocykl je vyvážený, podvozek, brzdy, motor vše je dokonale sladěné, stažený na 35kW je hodný beránek a velmi benevolentní k začátečníkům, odpustí téměř vše a podrží.

Motorku bych doporučil pro - Motocykl je vhodný ve verzi 35kW/50kW pro začátečníky naše mladé motorkáře a motorkářky od 18ti let, Motocykl je znatelně úzký a lehký, hodí se pro menší postavy okolo 160-175cm s rozumnou váhou, kterým padne do ruky. Ideální je samozřejmě pro ženy. Je to motorka velmi dobrá na vyježdění nezkušeného motorkáře/ky a odrazovým můstkem na něco silnějšího.

Doplňky na motorce - USB zásuvka, LED blinkry, držák SPZ

Motocykl je vyladěný na svůj účel. Moje dcera na motocyklu najela 15 tisíc km a je s ním velmi spokojena a stíhá s námi, většina jezdíme na litrech, ve skupině držet krok na silnicích v ČR, ovšem podvozek se nedá nijak ladit a jakmile víte co chcete, přestane Vám to prostě stačit. Já jsem si motocykl několikrát půjčil, na cestu v jednom i ve dvou a najel jsem pár desítek km. Když se dostatečně točil motor, tak to jelo, jezdím však dlouho na motorkách 90kW+ a ten výkon mě tam chyběl.

Samíc
Samíc napsal 22.12.22 v 15:44 10b.