Peugeot Django (2022)

Aktualizováno 4.11.2023

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 8 záznamů

RTourer
RTourer napsal 27.10.22 v 20:24 10b.

Gratuluju. Taky se mi tenhle prskolet letos nějak vetřel do garáže. A hned dvojmo, mám přece jen dost kilo přes stovku, takže ve dvou na jednom Djangu by to asi nebyla žádná olympiáda. Nicméně, i když jsem si ho původně pořídil jen kvůli tomu parádnímu retro designu (a učarovala nám právě ta kombinace červené a bílé, nebo spíš krémové, jako stará tramvaj), záhy jsem zjistil, že se na tom dá i parádně a zábavně jezdit. Dopadlo to tak, že jsem na tom letos najezdil přes 3000 km, tedy víc, než na všech mých ostatních motorkách dohromady. Včetně dovolené v Itálii (Garda, Toskánsko, Elba), kam jsme si tedy pažouty převezli na vozíku za autem. A tam se pažouti ukázali jako naprosto adekvátní cestovatelské náčiní. Chystám se o tom sepsat cestopis, časem...

st11
st11 napsal 26.10.22 v 16:16

Gratuluji ke správnému výběru skútru Sám mám Django už čtvrtým rokem a pokaždé, když přemýšlím o výměně za něco jiného , tak si napíšu plusy a mínusy možné konkurence a zjistím, že bych si vlastně nijak nepolepšil. Skútr používám i na cestování, mám s ním projeté Alpy i Dolomity a tam by se trochu větší výkon občas hodil. Závady jsem měl za ty čtyři roky dvě, nejprve odešel tachometr, bohužel těsně po záruce. Nový hodně drahý, ale podařilo se mi sehnat z Anglie přes Ebay jiný, který měl prakticky totožné kilometry na počítadle. Druhou závadou byl zlobící přepínač blinkrů, oprava za pár korun. I po těch čtyřech letech co ho mám, se občas přistihnu při tom, že jen tak sedím a se zalíbením si ho prohlížím a pořád ještě mě někdo zastaví s tím, že se mu skútr líbí a co že je to za značku. Přeju hodně spokojených kilometrů

janbi
janbi napsal 26.10.22 v 15:40 10b.

Jejda! Ten je pěknej.
Nebylo by víc fotek?
Přeji hodně zábavy!

Zombie81
Zombie81 napsal 26.10.22 v 10:52 10b.

Skvělý skútr. Prodávám auta a motorky již 19 let. Aktuálně mám Kawu Z900. Přiznám se, že jsem dříve ke skútrům přistupoval trochu s despektem. Do doby než mě letos ve Španělsku pojel kluk na skútru. Loni jsme ve firmě přibrali prodej skútrů Peugeot, tak jsem se na Djangu párkrát svezl. A je to opravdu zábavná hračka. Překvapila mě snadnost ovládání a oproti některým jiným skútrům pocit jistoty v řízení.
Ať Ti dobře slouží!

fatman
fatman napsal 26.10.22 v 08:30 10b.

Opravdu je krásný! Gratuluji
Souhlasím! Mám Piaggio Fly 125 3V a jateční hmotnost ...V létě jsem si střihnul na otočku výlet za Vranov nad Dyjí (od nás jedna cesta přes 100km ) a v pohodě...
Nasadil jsem 80-90 a kochal jsem se

Milan1963
Milan1963 napsal 24.10.22 v 18:14 10b.

Moc hezký. Je to 125 ? Mám dvoustovku, jede klidně 90, v jednom. Ono - není kam spěchat. Užívejte si ho.

puffybodie
puffybodie napsal 24.10.22 v 08:47 10b.

Je fakt moc pekny a prostorny. Predpokladam, ze uz jde o novejsi model s dennim LED svicenim. Nejaky ten kW by mu ale prospel. Zrovna vcera 200km na PCX ve 2 s 8,6kW. Do prudkeho kopce bez problemu realnych 70, na rovince 100, ale jinak obecne clovek neni zadna brzda. Kamiony se predjet daji, pomalejsi auta taky.

Pes69
Pes69 napsal 23.10.22 v 21:14 10b.

Skutr je pěknej, o tom žádná .. ale fakt ne tu dvoubarvu?? Tedy vidím že ne ... a co SR? Stojí od té doby v garáži nebo jí občas projedeš?