Honda CBR 1000F (1997)

Vlastník Datlík
Vloženo 11.10.2022
Aktualizováno 11.10.2022

Chtěl jsem po 5 letech co jsem jezdil VFR změnu. Větší motorku na cestování ve dvou.

Motorka koupena od .Banán. (Chomutov 1) - Pohodář, supr jednání. Motorka v pěkném, nezničeném stavu.

Kawasaki ZZR 1100: Nebyla žádná pěkná na inzerci.
Honda CBR 1100XX Blackbird: Je jich dost na prodej, ale nemohl jsem si vybrat.

První dojmy - Autobus na dvou kolech. Váha motorky je znát jen na místě při manipulaci, parkování. Jinak jedna z nejlépe ovladatelných starých motorek co jsem zatím řídil. Přirovnal bych to možná s trochou nadsázky k řízení CBR 900.

Motorku bych doporučil pro - Pro lidi co mají rádi tyhle staré sportovně-cestovní stroje.

Doplňky na motorce - 3x kufr, šité gelové sedlo, držák telefonu, cestovní plexi. Jako bonus jsou originální výfuky.
Další neplánuji, jen pravidelný servis, kvalitní obutí a snaha zachovat jí v pěkném stavu.

Mám rád staré motorky do roku 2005. Proto jsem hledal opět strarší cestovně sportovní motorku. Vhodnou, jak na cestování, dojíždení do práce i občasné zablbnutí v zatáčkách. Zvažoval jsem i hondu cbr 1100 f, kawasaki zzr 1100. Nakonec jsem se jel podíval na hondu cbr 1000 f z roku 1997 a bylo rozhodnuto. Motorka po pečlivém majiteli, který si ji dělal pro sebe. Bohuže ze zdravotních důvodů prodával. Motorka jede jak člověk chce, dá se jezdit na pohodu nebo jít dát napít a to je potom zážitek. Neni tak agresivní od cca 5 tisíc otáček, jak ZZR a to mi vyhovuje. Podvozek, motor - karburátory, duální brzdy a pohodlný posez dělá i z tak velké motorky zajímavý cestovní stroj z 90 let.

KAWAHAB
KAWAHAB napsal 14.10.22 v 01:59 10b.

Krasavica

Datlík
Datlík napsal 13.10.22 v 21:34

Ahoj, díky chlapy za komentáře. Pro Sláva_ZR7 : Honda cbr 1100 je krásná motorka. Sháněl jsem jí, byl jsem i rozhodnutej, že si splním dětský sen a koupím ji. Ale, jak jsem narazil již na svoje cbr bylo rozhodnuto. Takový "jogurt v kelímku" se už nevidí. Navíc jí mám otevřenou a mě těch cca 130 koní bez el. hovadin stačí.

Sláva_ZR7
Sláva_ZR7 napsal 13.10.22 v 20:48 10b.

Mám to stejně s těmi postaršími sportovně cestovními stroji, ale já koupil Blacka a jsem taky moc spokojenej. Vypadá krásně na ta léta!

milec
milec napsal 13.10.22 v 04:02 10b.

31081
31081 napsal 11.10.22 v 15:25 10b.

Krásná mašina