Yamaha NMAX 125 (2020)

Vlastník Pajitos
Vloženo 26.9.2022
Aktualizováno 26.9.2022

Skvělá věc do města! Výborná spotřeba, jednoduchá manipulace.

Motorka koupena od FIRMA:Technik motosport Zlín (Kostelec)

Honda PCX 125: blízkost dealera a servisu Yamaha, cena

První dojmy - První dojem byl dobrý, člověk si při přechodu z velké motorky musí zvyknout na zcela jinou ergonomii :). V zásadě však vše padlo, ovládání je jednoduché, nelze nic vytknout, žádné složitosti, prostě nasednout a tradá! Zvuk vyhovující, hutnější.

Motorku bych doporučil pro - skútr do města, menším postavám do cca 180 cm.

Je mi trošku menší na delší cesty (jezdím kolem Zlína ke klientům, cesty do 45 minut), měřím 184 cm (příště bych vzal větší a silnější, nicméně moto byla koupena i pro Béčkaře v rodině, takže si nelze stěžovat. Optimální úložný podsedadlový prostor na helmu, atd. Na křižovatkách se chová svižně. Mám i topcase, do kterého zase vejde spoustu věcí a nákup. Ve větších kopcích mimo město lehce postrádám výkon, ale kopce nejsou cílovka, na to jsou jiné stroje. Se spolujezdcem po městě nebyl problém v čemkoliv. Prozatím najeto 2,5 tis. km. Parkuji v garáži.

780622
780622 napsal 26.09.22 v 19:07 10b.

Pekna farba, mam ju v bielej lesklej... Bal som sa tej matnej farby ako to bude s umyvanim, a udrzbou laku...

Milan1963
Milan1963 napsal 26.09.22 v 17:16 10b.

Hezký, taky jsem si minulý týden pořídil skútra a ten mile překvapil. At' ti dělá radost.