bmw_renocar_srpen

Kawasaki Versys 1000 (2022)

Vlastník Yeti-650
Vloženo 30.7.2022
Aktualizováno 30.7.2022

Doma mu říkáme Mazlík - vysněná, do ruky padnoucí a mně vše po všech stránkách vyhovující moto.

Motorka koupena od DirtBikes - Koupeno v DirtBikes Opava. Na přístupu jsem nenašel jedinou vadu - reagovali rychle, co slíbili dodrželi, termíny v cajku.

První dojmy - Když jsem na ní sedal před prodejnou a měl odjet, měl jsem pocity jako před státnicemi... Ale šlo to a JAK!!! Krásná široká řidítka, pohodlný posez, stupačky krásně nízko, funkční štítek. Na displeji spousty údajů. Některým ani po 3 měsících nerozumím. Možnost připojení k mobilu - také jsem ještě nevyzkoušel... Já si ji nekupoval kvůli displeji ani kvůli konektivitě, ale kvůli konstrukci - cestovní enduro se 4-válcem, s pohodlným posezem pro mne i mou babku.

Motorku bych doporučil pro - Pro toho, kdo se rád projede dál. Pro toho, kdo nemusí hledat limity stroje. Pro toho, kdo rád pohodlně usedne nejen do kanape u telky. A také pro toho, kdo má doma drahou polovici, která se ráda pohodlně povozí.

Doplňky na motorce - Moto je v originálním provedení Versys 1000S Grand Tourer. Nechal jsem vyhodit origo padáky a ty nahradit padáky od SW Motech.
Navíc tam mám ještě držák mobilu s bezkontaktním nabíjením.

12 let jsem jezdil na Bandit 650N ABS - 12 let jsem se učil jezdit. 2 poslední roky jsem zvažoval něco, pro mou postavu 195cm, pohodlnějšího, něco do důchodu...
Versyse jsem viděl na benzínce - láska na první pohled. Poprvé jsem si na něj sedl v prodejně a věděl jsem, že jedinou překážkou je moje lepší polovice. Ale neztrácel jsem naději, jelikož vím, že je moc tolerantní a také se ráda sveze.
Tak ji máme od května 2022 doma - vybavení Versys 1000S Grand Tourer v zelené barvě. Nechal jsem shodit origo padáky a místo nich tam mám SW Motech. Dokoupil jsem si ještě držák na mobil vč. bezkontaktního nabíjení a ..., už jen vyšetřit nějaký čas a jezdit, leštit, jezdit a leštit
Po třech měsících mám najeto cca 2tis km, také jsem s Mazlíkem absolvoval jednodenní školu "učme se přežít".
Já nejsem žádný fajnšmekr, ale co se týče Mazlíka - za mne dobrý.
Nemám to moc s čím porovnávat, jelikož jsem jezdil pouze Bandasku, doma mám ještě veterána ČZ175, tudíž spokojenost.
Jedinou nevýhodu vidím v kufrech. Jelikož jsou origo, mám menší objem než původně na Banďourovi - tam jsem měl od Givi Maxxi 55l a boky 2x V35.
Zatím toliko, až budu mít víc naježděno, napíšu...

Bahys
Bahys napsal 03.08.22 v 11:15 10b.

Tož vítej v klubu. Já ji mám od 8/2021 taky verzi "S" a velká spokojenost. V mým věku už taky hledám hlavně pohodlí. Jinak dle foto kolem Harty taky jezdívám, tak se možná někde potkáme. Tak si ji užívej a ať slouží .

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 02.08.22 v 23:55 10b.

super

zahadnytajemny
zahadnytajemny napsal 30.07.22 v 21:30 10b.

Gratulace k výběru Letos jsem ji vyzkoušel na předváděčce a od té doby mi taky leží v palici a pořád zvažuji + a - případné výměny za svého současného Stromíka 650. Poprosím tě buď sem nebo do soukromé zprávy o pravdivou informaci, jakou máš spotřebu a kolik tě stál kompletní první servis. Díky. Užívej parádní stroj