Kawasaki KLE 500 (2004)

Vlastník MSTonny
Vloženo 1.7.2022
Aktualizováno 3.7.2022

Sice starší, ale za to super motocykl, nesvádí k rychlé jízdě a k tomu být všude první

První dojmy - KLE je příjemné do ruky a hezky se na něm jede. Je dost vysoké, ale i se svými 177cm je pro mě ideální. Enduro na současný stav našich silnic je podle mne ideální volba. Při hledání jsem bral ohledy na to že budu chtít jezdit po Evropě a ne všude jsou pevné silnice

Tento stroj mi byl doporučen kolegy a kamarády. Je pohodlná a podle lidí, se kterými jsem se bavil i spolehlivá.

Kle jsem zvolil protože mi příjde jako super kombinace toho co jsem od motorky chtěl. Dá se na něm cestovat, jediná nevýhoda je malá nádrž která nutí každých cca 200km udělat zastávku.
projede po louce, po polňačce či lesní cestě, Je slušně ovladatelné, takže klidně zajet na koupačku do lomu, nebo k řece. Není problém jízda ve dvou, i když solo je zábavnější :) Motor v nízkých otáčkách bere rychlosti dobře, ale ruce neutrhne.

Leatherboy
Leatherboy napsal 08.07.22 v 13:35 10b.

Agilní stroj s rozumným výkonem na běžné ježdění a blbnutí mimo asfalt. Cestovní mašina po Evropě to vyloženě není, ale dá se