Yamaha FZ6 S2 (2010)

Vlastník VaLLeCZeK
Vloženo 7.6.2022
Aktualizováno 19.9.2022

Moje první. Má dvě kola, motor, sedlo a řídítka.

Motorka koupena od FIRMA:Motohouse Pardubice (Chrudim IV) - Domluveno, projeto, koupeno... Jednání na pohodu. Za mě doporučuji.

Suzuki SFV 650 Gladius: Novější model, 4 vs. 2 válce

První dojmy - Mám ji 10 dní doma. Zatím najeto cca 600km. Jsem začátečník a tak to rozježdění se mnou bude muset nějak přetrpět ;-) Pěkně táhne, ale zatím se neženu do větších akcí. Ovládá se v pohodě.

Motorku bych doporučil pro - Pro rozumné začátečníky i pokročilejší.

Doplňky na motorce - Větrný štítek, kufr Givi V47

Měl jsem ji v autoškole, jezdilo se na ní dobře, na rozježdění z vybíraných strojů to byla jasná volba.
Zatím není moc co hodnotit, snad jen že do 6 tisíc otáček je to na pohodu, od 6 do 9 už začne trochu prdět a stádo se začíná plašit, nad 9 jsem zatím neměl koule to roztočit. Motor v pohodě, čtyřválcový projev je hladký. Podvozek nějaký ty nerovnosti českých silnic bere docela dobře. Ochrana před větrem nulová, což se dá u naháč předpokládat, aspoň to neláká k dračení. Zvukový projev standardních výfuků do 6 tisíc je hodně tichý, více otáček pak o sobě dá docela vědět. Co je hodně špatný, tak to jsou zrcátka. Ať šteluju jak šteluju, furt si vidím ramena. Asi pořídím rozšíření nebo nová.

Ozzy_
Ozzy_ napsal 21.09.22 v 11:48 10b.

Zrcatka jsou zbytecnost 10b. Taky jsem se na fazeru ucil kdysi jezdit. Nezmar.

matesh13
matesh13 napsal 08.08.22 v 08:48 10b.