Suzuki GSX 1100 G (1994)

Vlastník HabanDan
Vloženo 5.6.2022
Aktualizováno 5.6.2022

Velká , těžká , poctivě ukovaná , žádné zbytečnosti...Prostě stará poctivá práce.

Motorka koupena od Jaromír Jelínek

Suzuki GSF 1200 Bandit: GSX chytla za srdíčko
Yamaha XJR 1300: mimo cenovou realitu

První dojmy - Motorka padla do ruky hned na první dobrou. Mám velkej pupek , tak jsem potřeboval něco co nemá nádrž , která překáží a kde se prostě dobře sedí. Hned jak jsem na ní sedl a dosáhl oběma nohama na plocho na zem tak bylo rozhodnuto.

Motorku bych doporučil pro - Asi pro každého kdo chce starej poctivej kus železa bez vymožeností jako je ABS kontrola trakce a podobně. A kdo se nebojí velké a těžké motorky. Myslím že s rozumem může sbírat na ní zkušenosti každý.

Doplňky na motorce - Doplňky mám rám a boční kufry Hepco Becker a přední sklo.

Začínal jsem jako většina mých vrstevníků na pařezu a jednadvacítce. Posléze Jawy 250,350 pérák , kejvačka , calif (jé dneska je mít...) Později Suzuki GS400 ,DR, FZR , CBR, Moto Guzzi,šestka Bandit. Pak jeden rok pár blbejch pádů a pomalu patnáct let bez ježdění , ale stejskání bylo. Pak kamarád zapábil a nechceš mojí Cagiva River 600 a bylo zas líp , i když při mé váze 125-130 kg (jak kdy) to byla motorka bez motoru:)) Pak další kamarád pábitel (prodejce) ať si přijedu k němu některé projet. XJ , GSXR,CB, no a Ninju. Tak jsem si jednu tu šestkovou ninju koupil. Super motorka , ALE nádrž mému břuchu překážela a tím pak komfort jízdy nic moc , když sedíš napůl na zadní sedačce a máš natažený ruce... :)
No a nedávno z německa možnost téhle SUZUKI GSX 1100 G v pěkném stavu najeto 49000 a jeden majitel a doložené servisy poslední před rokem a něco docela velkej. Jen dorazila a sednul jsem na ní tak už nešlo odolat. Mě se kdysi líbila , nikdo jí tu moc neměl , ale byla mimo mojí cenovou realitu. Teď prodej Ninji pokryl dovoz, kontrolní servis a přihlášení.

Samozřejmě první vyjetí , velkej respekt k váze a obsahu a samozřejmě ke stáří stroje - 28 let také.Mám za sebou první stovky km a musím konstatovat že to bude příjemné přátelství s respektem. Motorka je rozhodně nejvíc vhodná samozřejmě na cestování a pohodové ježdění. Chvilku trvalo zvyknout si na brzdy , protože po lehké a novější Ninje je to trochu jiné a musí se o nějakou tu chvíli víc předvídat.
Váha motorky zmizí ihned po rozjezdu a je docela ovladatelná - možná až překvapivě..Respekt k velikosti a váze vzbuzuje trochu pocit strachu co se kde udá , ale zatím na pohodu. Na město trochu těžká ale venku klídek co jede na pětku klidně 50 a když je potřeba tak ten krouťák zabere dost slušně. Na dálnici díky přednímu sklu pohoda , akorát by to možná chtělo o rychlost víc..

miguelitto
miguelitto napsal 15.10.23 v 16:38 10b.

Krásná.

vopák
vopák napsal 12.06.22 v 13:44 10b.

Tohle je pořádnej ingot..vypadá zachovale

-Jandys-
-Jandys- napsal 10.06.22 v 00:04 10b.

pěkná, mám slabší sestru

krokoš
krokoš napsal 09.06.22 v 16:00 10b.

Paráda, nech slúži.

Myschan
Myschan napsal 07.06.22 v 10:53 10b.

Žádnej pupek nemáš, jsi normálně rostlej chlap