Suzuki GSX 1100 G (1993)

Vlastník duracell35
Vloženo 18.4.2008
Aktualizováno 18.4.2008

Nádherná nahatá klasika. Neskutečný držák bez zavad a oprav. Vždycky mě dovezla do cíle...

Po desetileté pauze kdy jsem jezdil od mala do dospělosti na Jawě 50, Simson Enduro, Jawa 250 kývačka, MZ 150 a Java 350, jsem nakoukl ke kolegovi do garaže kde stála ve své kráse nyní jíž druhou sezonu moje Suzuki GSX 1100G. Okamžitě jsem se do ni zamiloval a bylo vymalováno. Pujčil mi ji abych se svezl a to neměl dělat (-: za dva dny už byla moje. Za minulou a letošní sezónu jsme spolu najeli cca 8000km bez větší závady nebo problému. Vyskytl se akorát jeden a to takový, že se mi ucpal maličký filtřík paliva na při vstupu do karburátorů. Vůbec jsem nevědel že tam nějaký je protože pod sedlem jsou dva palivové filtry, ale nakonec jsem na to přišel. Pořídil jsem jí KN filtr, Xenonové světlo. Gumy používám Brigestone BT 020 a najedu na nich cca 8tis km a to jsem docela střelec. Po zahřátí i když jsou spíš turistické dobře drží a i na Harmanci, Buchlákách a na naši trase u Frenštátu se dá pořádně naklopit az se mi jiskřilo od stupaček.
Na vánoce jsem ji pořídil sestřičku v podobě Yamahy YZF R6, 05, abych mohl ještě víc řezat zatáčky.

Taz1100g
Taz1100g napsal 19.07.10 v 22:26

Zdarec válec chlape tak by mě zajímalo která teť vyhrála kdyš máš v garáži dvě krásky. Taky ji mám doma a k tomu 1400intráče a DR600 takže podle nálady. Přeji hodně zdravých návratů.

zamboo
zamboo napsal 17.11.08 v 12:33

Zdravim, taky sem se stal hrdým majitelem týhle klasiky.Máš ji moc hezkou, tak ať slouží a hodně spokojených kilometrů.