Honda CB 500X (2022)

Vlastník jahatik
Vloženo 4.6.2022
Aktualizováno 4.6.2022

Přechod z Hondy CRF250L. Přece jen vhodnější na každodenní ježdění do práce po silnici.

První dojmy - Honda CB500X. Moje druhá motorka. Velké moto na které se již svezou i dva na delší trasu. Mezi přednosti řadim pohodlný posez, výkon, suprová spotřeba. značka Honda. Mezi mínusy přední štít, který při mé výšce 185cm neplní svůj účel. Budu zřejmě měnit za vetší.

Motorku bych doporučil pro - Motorka je krásně ovladatelná, takže určitě začátečníkům nebo i ženám.

Doplňky na motorce - Padací rám, 12V zásuvka, kufr 42L, držák na mobil.

Motorku jsem koupil od prvního majitele po měsíci a půl od uvedení do provozu s nájezdem 1500km včetně padacího rámu, 12V zásuvky, kufru a držáku na mobil. Původně jsem chtěl nové moto, ale vzhledem k situaci na trhu jsem rychle reagoval na inzerát zde na motorkářích.cz a pořídíl tento téměř nový kus.
Výkon plně dostačující. Pohodlné i na delší cestování. Musím jen pořešit přední štít, který při vyšší rychlosti nechrání. Kolem 5,5tis. otáček mírné vibrace z motoru, které se ale zase výše ztrácí, takže i na dálnici v pohodě, i když těm se radějí vyhýbám. Přece jen mi vyhovuje klidnější jízda po okreskách, kde se cítí nejlíp. Určitě i potěší průměrná spotřeba kolem 3litrů. To byl také důvod proč jsem volit tuto motorizaci, protože dojíždím při pěkném počasí do práce 60km.

Martas38
Martas38 napsal 14.01.23 v 09:53 10b.

Přeji mnoho krásných km k radosti , taky jsem si ji koupil ještě ji nemám přepsanou ale už stojí v garáži a čekáme na počasí.

Myschan
Myschan napsal 06.06.22 v 11:41 10b.

Dobrá volba