Harley Davidson FXDB Dyna Street Bob (2015)

Vlastník TryznitelDemonu
Vloženo 21.5.2022
Aktualizováno 21.5.2022

Prostě HD se mnoha plusy a několika mínusy.

Motorka koupena od FIRMA:Harley-Davidson Praha - Klasik Mot - V pohodě, jen mi dali FOB s vybitou baterkou.

Harley Davidson FXDWGI Dyna Wide Glide: Nebyla k mání.

První dojmy - Je to můj druhý Harley, takže jsem se cítil jako doma.

Motorku bych doporučil pro - Motorka je docela malá, takže je i pro prcky a holky. K mé postavě se hodí spíš Raider, ale Street Bob je ještě ok.

Doplňky na motorce - Dostal jsem k tomu i padací rám. Uvidím, jestli tam zůstane.

Normální HD Dyna. Tvrdé, brzdy nic moc, ale jízda je parádní a k "pocitu uspokojení z jízdy" stačí jet dvě hodiny a ne celý den jako třeba na FJR.
Origo výfuky jsou fajn, zvuk je krásný. Kvalt č. 5, 2000rpm, hezká silnice a všechny starosti a problémy jsou pryč. I můj šéf už není takový kokot. Tohle umí jen HD.
Zatím mám natočeno 20k km a problémy žádné. Zkrátka HD je Harley Davidson a ne Hromada Dílů, jak říká kamarád, co jezdí výhradně japonce.

Kawalumpik
Kawalumpik napsal 19.11.23 v 12:44

V tomhle stojím za tebou, co se děje za zhovadilosti poslední dobou, nad tím zůstává rozum stát. Jinak, všiml jsem si ,že jednoho japonce máš, tak sorry.

Kawalumpik
Kawalumpik napsal 19.11.23 v 12:08 10b.

Koukám, že tě japky pěkně derou. Jednu mám a opravdu je právě mimo provoz. Jen proto ale na ni nezanevřu. Druhá je po 94k na generálce a bude zase lítat, tak na jaře. Jestli mě osolíš taky jedním bodem, rád ti odpouštím. Jsem biker, takže mám radost z každé motorky a nesoudím, co sám nemám. Za tvoje HD 10b.

DeanNESTLE
DeanNESTLE napsal 03.11.23 v 12:55 1b.

Za jízdu po asfaltu

zuzaSV650s
zuzaSV650s napsal 05.10.23 v 20:02 1b.

Ať slouží, za jízdu na "gauči" jeden nepodstatný bod jako daváš ostatním

Joudanee
Joudanee napsal 30.09.23 v 08:03 1b.