Honda XL 1000V Varadero (2005)

Vlastník kujawa
Vloženo 17.5.2022
Aktualizováno 14.6.2022

Po dlouhém zvažování jsem si domů přivezl takový můj splněný motorkářský sen. První velká "dospělá motorka"

Honda CRF1100L Africa Twin: Cena jednoznačně mimo moje možnosti v současné době ?

První dojmy - První zkušební jízda byla velmi zajímavá. Moc jsme nebyl zvyklý na tak vysokou motorku až na vysoké plexi které jsem hned nechal zkrátit jsem byl spokojený. Velmi mě překvapilo že pri jízdě na motorce člověk nepozná 100km/h oproti 50

Doplňky na motorce - Vyhřívané grypy
Originální kufry -> momentálně k prodeji a nahrazeny hliníkovými
Leo Vince výfuky
Navigace
Přídavná světla

Motorku jsem si vybral z důvodu delších cest velkých vzdáleností. Velice mě překvapila pohodlí které ta motorka poskytuje jak pro jezdce tak pro spolujezdce. Dovezl jsem ji z Nového Jičína sice nájezd byl krapet vyšší nez, který bych si představoval ale v rámci celkové pěkné výbavy jsem si říkal že ozelim nějaký nájezd. V motorce bylo naivestovanou po technické stránce hodně peněz a byla po velkém servise tak bylo rozhodnuto jede se! Po tom co jsme ji dovezl domů tak jsem ji rozebral dal zpátky do kupy elektriku přidal si své přídavné světla krapet oživil plasty zkontroloval filtry a jezdí se.
Originální kufry v blízké době budu nahrazovat hlídkovými z hlediska praktičnosti jsou jasnou volbou u plastovych kufrů je celkový objem kufru využity cca z 30 procent.
Po nějaké době jsem se dostal konečně k hliníkovým kufrům. Zadní topcase jsem si koupil už hotový a do bočních jsem se pustil poměrně s jistotou jelikož jsem už dříve dělal kufry i na zakázku.
Kufry už mám složené teď už jen zbývá je přidělat na upravený nosič a může se vyrazit.

Čadil
Čadil napsal 19.05.22 v 14:54 10b.

Myschan
Myschan napsal 18.05.22 v 07:29 10b.

karlos-transalp
karlos-transalp napsal 17.05.22 v 20:15 10b.

ilicc
ilicc napsal 17.05.22 v 18:28 10b.