Suzuki GSF 650S Bandit (2010)

Vlastník KIDA
Vloženo 17.5.2022
Aktualizováno 17.5.2022

Po letech na naháči, kterého mne zbavila nepozorná řidička osobáku, jsem uznal, že je dobré být i trochu chráněn kapotáží.

První dojmy - Kápnul jsem na ni náhodou na inzertním portálu a řekl jsem si, že by nebylo na škodu se blíže seznámit.

Motorku bych doporučil pro - Určitě universální silniční moto pro pohodlnou jízdu. Pro čahouny to moc nebude.

Doplňky na motorce - Nová širší černá řídítka. Vyšší kouřové cestovní plexi MRA. Padáky Feling. Zadní nosič a kufr kappa. Laděný výfuk Hurric.

Po dlouhých letech odlítaných na Inazumě, jsem uznal, že kapotáž má pro pohodlí za jízdy taky své přednosti. Hlavně v chladnějším počasí a při jízdě ráno je dobré se mít trochu za co schovat. Nikdy jsem červenou motorku nechtěl, ale nakonec jsem si na zvykl. Je to úplně jiný posez, ale pomalu si na sebe zvykáme. Oproti starýmu železu, je to docela příjemně ovladatelná motorka. Sice jsem šel objemem motoru trochu níž, ale těch letech mi 650 ccm docela stačí.
První co letělo pryč byly ty ohavně úzký řídítka. Nahradil jsem je širšíma a trochu vyššíma a hned je to pohodlnější poježdění. O 4 cm vyšší nové kouřové plexi MRA to také nezkazilo. No a jelikož občas i něco převážím, tak nosič a kufr KAPPA to také už jistí. A manželka má ráda nějakou jistotu za sebou na opření.
Najeto ještě moc nemáme, ale motorka je docela stabilní a festovní. Však také se do stejného rámu dával i motor 1250. Nové pneu Pirelli Angel ST jízdní vlastnosti dost vylepšily.
Jen jsem si musel zvyknout, že pod sedlo toho opravdu moc nedám. Ale aspoň je docela pohodlné i pro spolujezdce, jen trochu klouže víc, než bych čekal.
Myslím, že i na nějaké to kratší cestování bude OK.
P.S - ten laďák zní opravdu dost dobře

Čadil
Čadil napsal 19.05.22 v 14:56 10b.