Suzuki GSF 600 Bandit (1997)

Vlastník JakubIndrak
Vloženo 13.5.2022
Aktualizováno 14.5.2022

Moje první velká motorka kterou jsem pořídil rok zpátky.

Honda CB 600F Hornet: Bandit se mi líbí vic

První dojmy - První dojmy po koupi byly takové rozpačité. Docela jsem bojoval s vahou a výškou motorky ale následná úprava mi pomohla. Přes zimu jsem dal kosti z B1200 a hned je nižší což je pro mne jako pro prcka daleko lepší. Trosku nevýhoda u vzduchem chlazených motorek je hlučnost ale když tohle pominu tak jízda je parádní. Za každým potahnutím heftu jsem šťastný jako blecha :)

Motorku bych doporučil pro - Menším jezdcům a ne moc závodníkům úkryt umí jet i před 200km/h tak není to supersport

Doplňky na motorce - Motorka je snad jeden celý doplněk :D
Od řídítek, páčky, výfuku, padáku, kufr no je toho moooc což jde vidět i z fotek :)

Vybral jsem si jej pro i snad vzhled a zvuk. Narazil jsem na něj na marketplace na návštěvě ségry a řekl jsem si ze ho proste musím mít, byla to taková láska na první pohled.
Jízdní vlastnosti jsou fajn jízda mne baví. Hlavně když se mi auta ztrácí v zrcátku :D ale supersport to není ale na extra divočinu. Originální brzdy nic moc takže v zimě jsem nechal udělat brzdy na zakázku a rozdíl je obrovský pak dále hlučnost motoru a vibrace s tím se člověk musí naučit žít a je to v pohodě. Úložný prostor jsem vyřešil kufrem ale sehnat držák byl boj. Originální sedačka také nestojí za nic aspoň pro mne tak jsem to vyřešil novým kabátem a je to daleko lepší . Mám Bandasku hlavně na cestování kde mi projde ze je na to pro mne ideální :)

JakubIndrak
JakubIndrak napsal 14.05.22 v 19:22

Bandit TOP

Čadil
Čadil napsal 14.05.22 v 11:52 10b.