Ducati Panigale V4 (2020)

Vlastník CBRdrahos
Vloženo 28.3.2022
Aktualizováno 2.7.2023

Technika převzata z motogp , tohle se moc popsat nedá to se musí vyzkoušet .A k tomu všemu za mě nejhezčí design supersportu .

Motorka koupena od FIRMA:MOTO ITALIA (Praha 10-Hostivař) - Naprostá spokojenost , prodejce mě vyšel ve všem vstříc.

Ducati 1299 Panigale: Měl jsem 1199 a nebyla by to moc změna

První dojmy - Ještě před rokem by mě ani ve snu nenapadlo , že bych si šel do Ducati pro Panigale V4 , ale všechno tak nějak klaplo a sen se stal skutečností.

Doplňky na motorce -
Po první sezoně na Panigale jsem se dlouho rozhodoval jaký výfuk koupit . No a když jsem viděl co udělal Robert Pokorný měl jsem jasno , potom s odladěním na brzdě je z toho myslím super výsledek . Panigale se s origo výfukem hodně hřeje , tak uvídím jak se vyčasí jak se to zlepšilo.

Tenhle stroj jsem si vybral protože jsem jezdil dva roky na 1199 a když už jsem měl tu kombinézu Ducati tak jsem nemohl měnit značku :D
Ducati jsem koupil jako předváděcí stroj , ale když má ted Ducati 4 roky záruku bez omezení km , tak nebylo co řešit aspon jsem ušetřil dost peněz a nemusím zajíždět.
Zatím jsem najel asi 1000 km a jsem z motorky fakt nadšený , je to dokonalý stroj . Jízda na motorce je mnohem hebčí oproti 1199 , ale přitom hodně rychlá. Motor se sbírá ochotně už od spodu , kolem 7 tis to jede už fakt hodně no a od 10 do 14500 to už se musí vyzkoušet , moc popsat to nejde . Panigale 1199 jela hodně , ale to co předvádí v4 od 10000 ot. to je fakt masakr .
Podvozek mám základní vpředu Showa , vzadu Sachs a jsem s tím naprosto spokojen . Motorka je tuhá , stabilní a ovladatelnost je ještě lepší než u 1199.
Brzdy jsou dokonalé , tady nemám co vytknout. Jedním prstem krásně dávkovatelné.
Úložný prostor žádný .
Spotřeba se u takových strojů neřeší , ale když už tam je ten infotainment , kterej je perfektně přehledný a jednoduchý na ovládání . 1199 mě žrala v průměru 10 , tady to ukazuje průměr 7 , tak to je hodně slušný na 215 koní .
Motorka se určitě nejlépe cítí na okruhu , tohle do provozu moc smysl nedává :D
Cestovat na Panigale v4 no moc pohodlný to není , ale mě nedělá problém dát za den 500 km i na takovém stroji .

Bothrops
Bothrops napsal 16.10.22 v 11:04 10b.

CBRdrahos
CBRdrahos napsal 05.04.22 v 19:46

Díky za pozitivní komentáře , kolik jede na 4 jsem nezjištoval , ale jede to hrozně moc , při tom kalupu nemám čas sledovat tacho.

Maršal_Malinovskij
Maršal_Malinovskij napsal 04.04.22 v 22:12 10b.

Nádherný stroj. Opravdu je to jeden z nejhezčích SS.

sfv
sfv napsal 01.04.22 v 13:46

Krásná italská supermotorka ! Ať to jezdí! Kolik jede na 4? Já dotočil jen trojku..

sfv
sfv napsal 01.04.22 v 13:02 10b.