Suzuki DL 1000 V-Strom (2004)

Vlastník MilanTDM
Vloženo 2.3.2022
Aktualizováno 2.3.2022

Prostě V Strom. Co víc k tomu říct. Každý motorkář zná a ví. Pohodlná motka s dostatkem výkonu.

BMW R 1150 GS Adventure: Můj názor - celkem fajn, ale cena ojetin je hodně vysoko
Triumph Tiger 800 XC: Vůbec mi nesedl.

První dojmy - První pohled - macatá holka s velkýma očima a super podvozkem. První svezení - posez super, řídítka trochu níž (trochu je přizvednu), zátah motoru mě celkem ohromil, podvozek boží. Převodovka, spojka - konečně nemusím hledat neutrál, kvalty tam jdou jak po másle, hydraulická spojka s lehkostí.

Doplňky na motorce - Padáky, origo kufry Givi, originál suzuki přídavná světla, plechový kryt motoru a olejové filtru

Zatím najeto cca. 50km takže na hodnocení jestli jsem koupil dobře nebo ne je hodně brzo. Zatím po těch kilometrech jsem velmi spokojen. Podvozek je boží. Světla jsou výborná (konečně za tmy něco vidím), motka nijak moc neřve za což jsem rád (u TDM jsem měl laďák od Mivv a musel jsem si dávat špunty do uší).
Chování motky v zatáčkách jsem zatím (vzhledem k venkovním teplotám a stavu pneu) nijak nedráždil.
Toť zatím vše.

Ruprecht_1
Ruprecht_1 napsal 16.12.23 v 19:54 10b.