Triumph Tiger 1200 XC (2020)

Vlastník Okeanos
Vloženo 5.2.2022
Aktualizováno 3.1.2023

Velká, topí, návyková, těžká, pohodlná, parťák na lumpárny, prostě je to miláček

První dojmy - První dojmy? Bože to je velký, pohodlný posez, supr plexi a supr ochrana proti větru, což je zase naprd, když jsou ty příjemný vedra :D úžasný led světla, motor a projev tříválce, výkon

Motorku bych doporučil pro - Pro toho komu se líbí a hlavně mu vykouzlí pořádnej rohlík na tváři jako mně :)

Doplňky na motorce - Prodloužení předního blatníku, tangpad, rozšíření stojánku, ochrana světla, plexi, horní a dolní padák, protektor předního kola a laďák Mivv, aby byl Tygřík pořádnej bručoun :D

Vybral jsem si ho proto, že se mi líbil a když jsem se byl na něm poprvé projet, byl jsem ztracen a bylo vymalováno

Jede jako kliďas i jako ďas :D Tříhrnek je prostě užasnej. Na kochačku nezáludnej, bez kopanců si pěkně brumlá no když si chce člověk zablbnout, stačí podřadit zatáhnou a jak začne hrát :) Na popojíždení po městě to není, dá znát že mu to nechutná, když mu člověk nepomůže se spojkou
Brzdy se pěkně dávkujou i se uměj pěkně zakousnout, když je třeba.
Elektronický podvozek + režimy, úžasně žehlí ty naše krásný silnice a případně sem tam malinkatou dírku
V sedle chrochtám blahem a když jsem párkrát někoho svez, tak taky chrochtal blahem

Kde se Tigřík cítí nejlíp? Na silnici a kolama dolů. Lehčí terén a šotoliny taky zvládne, stejně tak město, ale přeci jenom je velkej a těžkej takže kličkování mezi auty není to co by člověk vyhledával, ale takový zakroucený silničky to už je jiná.

Na co psát další věci, když tu je určitě x lepších článků/recenzí a navíc nejlepší je Tigříka pořádně zkouknout a jet se projet

Fena-
Fena- napsal 12.02.22 v 17:25 10b.

Velká paráda Mám pro tyhle britský potvory slabost a tenhle kousek fakt vypadá skvěle

marin35
marin35 napsal 12.02.22 v 11:51 10b.

Ahoj, no motorka úžasná mám ji taky, za jednu sezónu najeto 15000 km po Evropě, Desert prostě super, co ten rám ten není origo, dáš tam prosím víc fotek? Vypadá zajímavě

Juraj22
Juraj22 napsal 06.02.22 v 09:34 10b.

Jo, tohle je parádní mašina, tak ať to jezdí a hlavně kolama dolů