Yamaha FZ6 N (2004)

Vlastník YKIM
Vloženo 18.1.2022
Aktualizováno 18.1.2022

Nezáludná motorka, která má dostatek síly na to, aby se k ní jezdec choval s respektem.

První dojmy - Na Fazeru jsem odjezdil celou autoškolu. Sympatie tedy byly zřejmé už před zakoupením. Motorka má krásně kultivovaný chod a při citlivé práci se spojkou a plynem se chová zcela předvídatelně a nezáludně. Jakmile ovšem ručička otáčkoměru překročí 7tis. otáček, mění se v ostrý stroj, který si velmi rychle vybuduje respekt, který je důležitý pro jakoukoliv motorku.

Motorku bych doporučil pro - Začátečníkům s většími kubaturami nebo všem, kteří rádi svižně cestují u nás i v zahraničí.

Doplňky na motorce - Výfuky Mivv Suono, pancéřové hadice, padáky Rutan, stavitelné skládací páčky Rutan, USB nabíječka

Fazera jsem si vybral jako první velkou motorku pro jeho nesporné devizy. Přívětivá pořizovací cena, dobrý kompromis mezi výkonem a ovladatelností pro začátečníka, dostatečný výkon a ergonomie vhodná i pro delší cesty, celková spolehlivost, design a univerzálnost.

Očekávání naplňuje bezchybně a po první sezóně mě nenapadá, co bych motorce vytknul.