Honda CB 600F Hornet (1998)

Vlastník Theunlucky
Vloženo 23.12.2021
Aktualizováno 26.4.2022

Honda cb 600 f hornet. Na svůj věk velmi pohodlná a stále krásná motorka.

Suzuki SV 650X: Poměrně malá motorka i s mojí výškou.
Suzuki GSF 600 Bandit: Hůře ovladatelná oproti hornetu. Vzduchem chlazený motor a menší výkon.

První dojmy - První dojmy jsou parádní. Ovšem motorku jsem koupil v prosinci tak na nějakou tu delší projížďku musím počkat na jaro. Edit: 25.4.2022 Mám na hornetu cca prvních 100km, které jsem občasně nejezdil když svítilo slunko. Hornet padl krásně do ruky a láká jezdit víc a víc. Je to motorka, která neskutečně baví.

Motorku bych doporučil pro - Hornet se hodí určitě pro každého jako první motorka. Ovšem ale nezklame ani pokročilé jezdce. Pohodlná, hezky vypadající motorka.

Doplňky na motorce - Plexi, nosič kufrů a kufr, led blinkry, USB nabíječka pro navigaci a telefon, mám i nerez mřížku chladiče s nápisem hornet ale ta tam půjde teprve s CNC páčkyma které jsou na cestě.

Vždycky jsem snil a chtěl bych si koupit nového Transalpa. Ovšem než na něj plně nešetřím tak chci jezdit. :D Rozhodoval jsem se mezi SV, banditem a hornetem. Horneta jsem vybral na základě mých požadavků. Hlavní z nich bylo například že má vodou chlazený motor, vyšší výkon a je lépe ovladatelný oproti banditu. Sv taky hodně lechtalo moje srdce ale oproti hornetu je o něco menší a celkově z jízdy a pocitů na motorce mám lepší pocit na Hornetu.

Edit: 25.4.2022
K dnešnímu dni, jsem na moto udělal kus práce. Od zimního velkého servisu, jsem prošel přes náplně až po elektriku, fakt vše. Proběhlo škrcení výkonu z 70 na 35kW a nějaké to přizpůsobování k obrazu mému. Sehnal jsem si originální plast a držák na spz, koupil jsem plexi, nové led blinkry, nové gripy se závažím, pár samolepek, usb nabíječka pro navigaci a telefon, zadní nosič kufrů a kufr na 2 helmy samotný (givi v46) a teď jsou už i na cestě cnc páčky. Do galerie přidávám pár fotek ze současnosti.

Majk20
Majk20 napsal 09.01.22 v 22:51 10b.

Danczek
Danczek napsal 24.12.21 v 16:28 10b.

Určitě si jednou transalpa koupíš ??

Čadil
Čadil napsal 24.12.21 v 16:11 10b.

Pupi04
Pupi04 napsal 23.12.21 v 15:56 10b.

Nesmrtelná motorka
Tak vždy jen pro potěchu a kolama dolu