Honda VTR 1000F Firestorm (2000)

Vlastník Dave-SV
Vloženo 16.12.2021
Aktualizováno 27.4.2024

Motorka. 2 kola, motor, řidítka.

První dojmy - Na živo ještě hezčí než na fotkách. Miluju tu žlutou barvu, jednoduchý design, analogový budíky, žádná zbytečná elektronika, karburátory. Prostě ještě pořádná motorka, kterou si musí motorkář zkrotit.

Po CBR 125R, SV 650S, GSXR 750 přišel další vývojový stupeň v podobě VTR 1000F Firestrom. Byl jsem rok a půl bez motorky, jen tak jsem si projížděl inzeráty a prostě mně padla do oka a šeptala KUP SI MĚ. Takže nečekaný vánoční dárek a ty jsou nejhezčí.
Byly 3 stupně nad nulou, vlhko, okolo silnice sníh...ale přece nekoupim motorku bez toho, abych se projel, že? :D Zvládli jsme to. Perfektní dunivý zvuk, zrychlení jak blázen. Prostě paráda. Celkem sportovní posez, což mám rád. Neměl jsem problém s manipulací ani na místě, ani za jízdy. Super!!!

Prasčenko
Prasčenko napsal 25.01.23 v 20:20 10b.

Moc hezká a ten klín vypadá super.

Valkyria1520
Valkyria1520 napsal 11.04.22 v 19:56 10b.

Mal som ju pred 20 rokmi. Tiež v žltej. A stále je to parádna motorka.

marin35
marin35 napsal 23.12.21 v 11:44 10b.

Kdysi pro mně motorka číslo 1, ta surovost, brutalita v motoru, no a ten zvuk...fakt divočák, super volba

pkkaca
pkkaca napsal 18.12.21 v 02:32 10b.

Moc pěkný bike

Snekofon
Snekofon napsal 16.12.21 v 23:48 10b.

Když VTR vyšla na trh mlsně jsem na ni hleděl a nadšeně poslouchal když s burácení projela kolem. Časem nějak zapadla v zapomnění, ale pořád má kouzlo a ta žlutá je dobrá poctivá mašina s karburátory bez vychytávek. Hledám druhy stroj do garáže, ideálně 2V,... Vím že si budu za pár roků nadávat, že jsem ji nevzal dokud jich byla plná inzerce za pár korun, ale zatím lovim bez kapot. Ať slouží