Yamaha YZF-R1 (2008)

Vlastník FoFo
Vloženo 16.11.2021
Aktualizováno 8.8.2022

splněný sen - když jsem se na ni byl podívat, nemohl jsem odjet bez ní

Motorka koupena od RBuraci (Veselí nad Moravou)

První dojmy - raketa pro zkušené jezdce x blázny x lidi se srovnanou hlavou. přechod ze Zetka 750 - návrat k litrovému objemu - první dojmy = zpět na velkou motorku z hračky :) berou mě křeče do třísel z představy cesty do Chorvatska, ale k tomu účelu to není :)

Motorku bych doporučil pro - Prvních 200km najeto přes zimu … šílenství na 2 kolech !!!

Doplňky na motorce - Přes první zimu přidány padáky, ukazatel zařazené rychlosti, laďáky, miniblinkry, LEDky,tankpad,nové gumy BT-016 - vrrr čičííí

20 let tužby a snění o R1 již od modelu 98´ se proměnila ve skutečnost, ještě stále tomu nevěřím :) oproti Z 750 neuvěřitelné brzdy , troufnu si říct - nejlepší, co jsem kdy zažil. ale léta prověří, jaké vlastnosti R1 ukáže. věřím , že poslední moto v životě - na důchod si ji vystavím v obýváku :)

jps13
jps13 napsal 18.01.22 v 18:56 10b.

Jo R1 super .Tak hlavně hodně km bez nehod.

valekluk
valekluk napsal 18.01.22 v 12:18 10b.

Krásná R1, super barvy!

Kali88
Kali88 napsal 18.12.21 v 22:24 10b.

Paráda vidět tady dalšího nadšence co si plní své sny. Raketa R1 má rozhodně co nabídnout včetně neskutečné radosti a emocí z jízdy. Uvažoval jsem nad ní taky kvůli tomu pěknýmu předku a litrovýmu objemu, ale vyhrála to jiná. Ať to jezdí a baví

Paulano
Paulano napsal 23.11.21 v 07:37 10b.

PYTEL1
PYTEL1 napsal 19.11.21 v 11:17 10b.