KTM 1190 Adventure (2015)

Vlastník Andy_87
Vloženo 2.10.2021
Aktualizováno 12.6.2022

Skvělá motorka na cestování i ostřejší jízdu.

Motorka koupena od FIRMA:Ondřej Šimek - Shiva motoshop (Pra

První dojmy - Vysoká motorka s příjemnou a pohodlnou polohou jezdce. Po rozjezdu skvěle sedí na silnici a ovládá se absolutně skvěle.

Motorku bych doporučil pro - Pro každého kdo má "Adventure" povahu. Motorka jede skvěle na silnici i na šotolinách. Zároveň má obrovský výkon pro divočejší jízdu.

Doplňky na motorce - Originál KTM - Vyhřívané hefty, gelová sedla, ATIR, cestovní plexy, zvýšení řidítek
Ostatní -
Leo Vince - úžasný výfuk,
Kufry Big Husky - je na nich pár šrámu ze šotolinových cest, ale jsou pořád funkční a skvělé,
Rozšíření bočního stojanu - asi nutnost pro cestování mimo silnice,
Další drobnosti k cestování...

Stoj jsem vybral, jelikož jsem chtěl cestovat on i off road. Pohodlná poloha jezdce vhodná i na dlouhé cesty.
Aktuálně najeto pře 31 tisíc, z toho já najel přes 25 a procestoval půl Evropy.
Skvělý silný motor, co má pořád sílu, výkonné brzdy se skvělým dávkováním i v náklonech. Šikovný úložný prostor pod sedačkou a "kastlík" v palubce. Horní kufr lze namontovat rovnou na originální nosič.
Sklopné stupačky i řadící páka, LED blinkry, denní svícení a od základu prostě all-road příprava určená k pohodlnému cestování dělají z KTM skvělý stroj.

Zatím jediná závada v Chorvatsku, špatně dotažený konektor (moje vina) na baterii způsobil její poškození. Palubní ukazatel ukazoval dostatek voltů, ale startovací výkon byl KO.

miligen
miligen napsal 19.03.22 v 13:04 10b.

Krasný stroj.

Brukev
Brukev napsal 03.10.21 v 07:32 10b.

Přesně jak píšeš 1190 je úžasný a univerzální stroj