Honda CB 500X (2015)

Vlastník ombudsman
Vloženo 29.8.2021
Aktualizováno 29.8.2021

Je to motorka manželky, já jen provádím servis, údržbu a občas projedu. Ale tuhle motorku prostě miluju. Kdo zvažuje koupí tak doporučuji.

První dojmy - První dojem byl ten ,že to moc nejede. Je to blbost,vlezl jsem na to z horneta a ten je samozřejmě úplně jinde. Jede výborně, jen to chce nebát se jít do otáček.

Jak jsem psal v úvodu,je to moto manželky, já jezdím na fz1 a bmw r 1150 gs, ale tuhle moto prostě miluju a nelituji že jsem vybral právě ji. Je to Honda každým coulem. Podvozek. Snížil jsem zadek výměnou přepákování z ebay za 500 Kč, předek jsem popustil v brýlích . celá šla dolů o 30 mm. Hlavní stojan jsem vyndal abych ho nemusel bastlit, nevadí tam ale už je problém postavit ji na na něj.boční stojan jsem musel zkrátit. Přední tlumiče jsou trochu měkčí ale při jízdě to nijak nezlobí jen to hezky pruží. Manipulace s moto je jak kdyby měla 50 kg. Pro ženskou super. Motor. Je skvělý, přesně Honda. Žádné vibrace,4000ot poznáš jen na otáčkoměru. Pokud se chceš svézt svižně chce to točit klidně k 7000 ot. Spotřeba je kolem 4l/100km. Maximalka je 170 km/hod. Teď jsem ji namontoval nehomo výfuk z ebay, včetně svodů za 2000 Kč a zvuk je parádní ,jen basové brumlani.

Pupi04
Pupi04 napsal 29.08.21 v 15:11 10b.

Dobrá volba
Tak vždy jen pro potěchu a kolama dolu

Crank
Crank napsal 29.08.21 v 10:16 10b.

. Pekny. Ja se zase staram o NC700S moji manzelky. Je fajn, ze si chlap dokaze poradit a motorku prizpusobit podle potreby.