Jawa 650 Classic (2006)

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 7 záznamů

Kawalumpik
Kawalumpik napsal 21.05.23 v 14:12

A přidej pohled na budíky...sím...sím...

Kawalumpik
Kawalumpik napsal 21.05.23 v 14:11 10b.

Neznám, ale obdivuji. Pěkná, jako kamarádova přítelkyně.

pulnocnidemon
pulnocnidemon napsal 25.08.21 v 07:57

Mám dva skoro dva metry. Myslel jsem si, že to bude průser a prý ne. Všichni čekali, že se budou smát a údajně je to dobrý. Každého překvapil projev té mašiny. Kamád řekl, ze ta motorka má koule a něco na tom bude

tomcruise77
tomcruise77 napsal 25.08.21 v 07:18 9b.

Chtěl bych vidět, jak s tvou výškou na tom vypadáš. Jinak hezký stroj.

Targus
Targus napsal 21.08.21 v 23:42 9b.

Fakt by mě zajímalo, co vede šťastné majitele inzerovaných motocyklů k tomu, že své miláčky fotí ZÁSADNĚ z jedné strany.
Tyhle strojky jsem ještě neměl tu čest vidět naživo a na fotkách mě teda moc neoslovují. Asi by to chtělo vidět naživo.

Jak tak čtu, problémů je s týneckým krámem snad ještě víc, než na klasických výrobcích třipade z devadesátek.
Takže za elán a nadšení dáme devět a ve vší slušnosti poprosíme o přidání fotečky z druhé strany.
Ať ti to jezdí a ať ti elán a nadšení vydrží co nejdéle.

Johny_R
Johny_R napsal 21.08.21 v 22:01 9b.

Hodně zdaru, kolego.
Jak psal Milan, tak hlavně elektroinstalace, výplet, příruba karburátoru, kopající přední kotouč... Ale to všechno je Jawa a radosti co přináší, bez toho by tě to ani nebavilo. Tak ať dělá radost a snad se i na podzim potkáme.

Milan1963
Milan1963 napsal 21.08.21 v 20:55 10b.

Hezká barva. Zkontroluj si stav elektrokabeláže, jinak budeš určitě spokojen. A zkus mezi nás přijet do Stráže nad Nežárkou na podzimní sraz.