Kawasaki ER 6N (2010)

Vlastník Kopec21
Vloženo 3.8.2021
Aktualizováno 3.8.2021

Po autoškole jsem hledal něco podobného, na čem jsem jezdil i tam (ER6N), takže naháč okolo 600ccm. Nakonec padla volba na stejné moto - prostě mi seděla.

Motorka koupena od FIRMA:Petr Čech - TMS Power Moto (Zlín)

Yamaha MT-03: Jednoválec - motorka spíš jen na blbnutí, než nějaké projíždky. Stav..

První dojmy - Vzhledem k tomu, že jsem ji v ruce měl, tak jsem věděl, co čekat. Zkusil jsem si víc motorek, ale tak nějak mi nejvíc seděla právě tato. MT03 byla parádní hračka, ale ty vibrace od jednoválce mě trošku odradily. Navíc pro mě jakožto začátečníka jsem nechtěl něco, co by mě neodpustilo nějakou tu chybu. Na kawě jsem ten den rovnou odjel po vlastní ose domů a už se jen těšil na další jízdy.

Motorku bych doporučil pro - Řekl bych, že začátečník se na této motorce bude cítit opravdu dobře, ale uspokojí jistě i zkušenějšího jezdce, co si chce zablbnout na nahatém dvouválci.

Doplňky na motorce - Zatím žádné a moc toho ani neplánuju, možná jen nějaká menší taška na sedák spolujezdce.

Jak jsem psal výše. Kawu jsem jezdil i v autoškole, kde mi seděla a i výškově vyhovující stroj. Co se týče síly, tak má na rozdávání a pro začátečníka bych řekl dostačující až až.

První jízdy byly opatrné, ale tak nějak se každou projížďkou cítím líp a líp.

Barva sice není zelená, ale i tak vypadá moc hezky a snad neurazí příznivce kawasaki.

Stav byl dle mého skoro topový - najeto pouze 14tis. Jestli je to údaj přesný, nebo ne mi asi nevadí - jede hezky, známky poruch, nebo vyježděné motorky se neukazují.

Zatím jsem zkusil okresky i kratší vzdálenost na dálnici, ale tam vzhledem k žádnému krytí před větrem není jízda úplný med.. naopak právě okresky jsou domovem tohoto naháče a parádně se položí do každé zatáčy a vyletí z tama, jak čertík z krabičky.
Po výměně oleje bych chtěl zkusit i dělší trasu, ale zatím se s motorkou stále spíše seznamuju a nechtěl bych udělat někde zbytečnou chybu svou nezkušeností.

Motor i brzdy kooperují skvěle.. řazení taky bez problémů. Neutrál najdu vždy vpohodě.

Maartyy
Maartyy napsal 05.08.21 v 11:57 10b.

Moc hezká

Paulano
Paulano napsal 04.08.21 v 07:44 10b.