Honda XL 1000V Varadero (2005)

Vlastník chose30
Vloženo 29.7.2021
Aktualizováno 29.7.2021

Honda XL 1000 Varadero je přesně pro mou postavu a jízdu ve dvou na delší moto trip

První dojmy - Velká robustní a reakce na plyn prostě cestovní enduro na dlouhé cesty Trochu problém zvyknout si na váhu 250kg a manipulaci v garáži

Motorku bych doporučil pro - Vysoká postava která má sílu a stabilitu při manipulaci s motorkou a pro koho je výzva 1000km/den

Doplňky na motorce - Cestovní plexi padací rám vyhřívané rukojeti kufry zásuvka USB držák navigace
progresivní pružina hyperpro na zadním tlumiči

S mojí postavou a výškou jsem nechtěl menší motorku ale větší cestovní enduro
Honda XL1000 Varadero mě padlo do oka a od dovozce byla vybavená kufry centrál cestovní plexi padací rám atd. Prostě ne očesaná jak to bývá zvykem u dovozců

Na Hondě mám najeto 20000 a musím říci že mě nikdy nezklamala a je to cestovní držák. Jezdím s drahou polovičkou a dohromady s výbavou a motorkou máme skoro půl tuny tak motorka dostává pořádně zabrat .
Jízda absolutně na pohodu motor by trochu výkonu navíc mohl mít brzdy jsou duální a odzkoušené při pár lehčích krizových brždění podvozek dobře reaguje ale na zadním tlumiči jsem měnil pružinu za progresivní HYPERPRO a výborná volba

Úložný prostor v originál kufrech by mohl být vetší ale nutí vás to netahat zbytečné věci
Spotřeba ve dvou okolo 6l a překvapivě to není více jak jsem byl upozorněn že Honda Xl1000 si dokáže vzít
Servis si dělám sám a zatím jen náplně ,řetězová sada, baterie (která odešla za jízdy)
filtry. Čeká mě výměna gufer přední vidlice a kontrola ventilová vůle
Motorka se cítí nejlépe na na dlouhých přesunech nebo pěkných zatáčkách s dobrým asfaltem. Přejezd mimo silnice nevyhledávám díky jízdě ve dvou a celkové váze.
Jízda ve městě je vždy boj ale to snad pro všechny motorkáře.
Honda Xl 1000 Varadero je moje srdcová motorka vím že jsou modernější výkonnější ještě vetší cestovní endura ale já prostě budu s Varanem jezdit servisovat a mít pod nohami kus poctivé HONDY

tomcruise77
tomcruise77 napsal 05.08.21 v 08:10 10b.

krásná barva

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 02.08.21 v 00:34 10b.

Myschan
Myschan napsal 30.07.21 v 09:39 10b.

Hezká. Ať slouží