Honda CB 600F Hornet (2008)

Vlastník comako_ule
Vloženo 28.7.2021
Aktualizováno 8.9.2021

Moje první a dlouho i poslední :)

Triumph Speed Triple: na toho hulváta mám ještě čas :D

První dojmy - Jelikož je to moje první větší motorka, tak všechny dojmy vám říct nemůžu, ikdyž bych rád :D ale rozhodně mě baví a těším se až ty první dojmy budu moct víc rozlišovat, zatím vnímám jen to abych poznal co tam mám zařazeno :D

Motorku bych doporučil pro - Začátečníkům i klidně ostatním :D

Doplňky na motorce - plexi štít a laděný výfuk MIVV byl namontován předchozím majitelem.
Já jsem dal jiné zrcádka a blinkry od M-style.
Padací protektory

Kde začít? Hornet nebyl hned to co jsem chtěl. Nejprve jsem koukal po vysněné Triumph triple speed, ale vzhledem k tomu že to je dost velký skok od 125ccm a po 10 leté pauze, chtěl jsem něco co mě udrží déle ve zdraví :D
Začal jsem koukat po jiných klasičtějších motorkách a vzhledem mě zaujala Honda CB600F Hornet r.v 2004-06. je jich celkem dost na výběr, ale mnohdy mají 40K+ najeto a nechtěl jsem hned vše nasypat do servisu :) .. přesto jsem našel jednoho v " TOP " stavu a nechal jsem si ho dovézt z dalekého Prostějova za 5000,- ... moto přijela a můj kolega - jelikož já jsem na motorky tatar - se podíval jak na tom je. Zjistili jsme že motorka která nikdy neležela, má vyměněné vidlice, přední ráfek, výfuk, a sedřený motor - (prodejce zapoměl zamaskovat asi :D) navíc ani nešla pořádně nakopnout, takže jsem s mojí "klidnou" povahou zavolal prodejci a ten řekl že za ní prostě ručí atd atd. Skončilo to tak že jsem motorku nechal poslat zpět a 5000,- odjelo s ní :D
Teď konečně příjde hlavní část :D ... za týden jsem uviděl inzerci z blízkeho Liberce na Horneta z r.v 2008. ( nový vzhled se mi líbil o trochu méně než to co jsem hledal, ale řekl jsem si proč se nepodívat :) přijeli jsme na místo a hned jak jsem jí uviděl, tak si mě získala :) Kamarád jí projel a na první pohled neměla chybu - až na lehce promáčknutý výfuk od nějákýho vybrkanýho dědy na křižovatce:D. S velmi ochotným prodejcem jsem se domluvil a další den jsem pro ní jel!

Co se týká zkušeností ještě žádné nemám, jelikož s ní mám najeto teprve 600km, ale už teď můžu říct, že mě baví a doufám že respekt z ní hned tak nezmizí :)
Až budu mít více najeto, rád se s vámi podělím o víc než jen tragikomedii :D