Kawasaki ZX-10R Ninja (2017)

Vlastník jahůd
Vloženo 16.7.2021
Aktualizováno 21.7.2023

kawu jsem našel za pěkné peníze s najetýma 3000km. jednalo se zánovní motorku která ač nebyla v mém hledáčku tak vyhrála

Yamaha YZF-R1: ojeté velmi špatné dostupné
Ducati Panigale V4: moc jsem ji chtěl, ale našel jsem Kawu
Aprilia RSV4: po panigale druhý favorit (mezi všemi asi nejvážnější) nevzal jsem ji z důvodu, že jich moc není, když bych s tím prdnul, dílů na to moc není.

První dojmy - zatím moc dojmů nemám. chtěl jsem moderního konkurenceschopného litrového sporta. chtěl jsem v4, ale z důvodu této nabídky jsem ji vzal.

recenze zatím nemám. jel jsem na ní 100km a je v sériovém stavu. zatím jsem objednal doplňky- pačky krovku akrapa a až bude čas, tak to tam namontuju a snad se s tím letos dostanu do Brna. nicméně zádné moc aktivní ježdění na ní neplánuji. chtěl bych jezdit hlavně na gsxr 600- pilovat techniku a toto mám jakože do budoucna a když budu chtít cítit litrový zátah.

je tu rok 2023.
na Kawě proběhlo dost úprav za dost bankovek
má teď 213k na zadním kole (filtr, výfuk a naladění na brzdě)
digitální barevnou přístrojovku s laptimerem
oboustranné řazení bez spojky
elektronika z modelu rr + pár zlepšení oproti origu ( ventilator spíná dřív, přitvrzený tlumič řízení a spousta dalšího..)
závodní široké řidítka
(každý rok se dělají oleje, brzdovka a tlumiče. ale to je takový standart, aby to bylo freš)

letos mám v plánu koupit přepákování stupaček - tam kde jsou mi vyhovuje spíš jen kvůli designu..
no a když budou peníze tak dostane celá nový design...

motorka jede neskutečně. jede a brzdí fakt brutálně. nejde to popsat.
má teď najeto 5000km - moc na ní nejezdím spíš ji leštím.
byl jsem s ní párkrát v Brně (tam patří) a to jak to jede, to je fakt něco - z jiného vesmíru a hlavně asi pro někoho kdo má koule jak dvě jablka.
jezdím hlavně na šestce, ale ta je proti tomuto jak pionýr :)

Po opravdu velmi pozitivní zkušenosti s díly co mám na šestce jsem koupil přepákování a řidítka i na Kawu. A aby jsem nad tím nemusel přemýšlet, tak je na Kawě taky obrácené řazení jako mám na okruhovce. Řidítka a přepákování - top. :)

matt
matt napsal 25.08.21 v 11:55 10b.

tu chci taky. Luusní nechces prodat