Yamaha FZS 600 Fazer (2002)

Vlastník Mrdal_00
Vloženo 5.7.2021
Aktualizováno 5.7.2021

Rozumna motorka do zacatku, na kratsi cesty nebo kdyz je hluboko do kapsy.

První dojmy - Velmi klidny chod v nizsich otackach (2-6tis). Na 7tis zacne tahat, v 11.5tis chytne jeste druhy dech, pak je neskutecne ziva a cumite, kolik mate na budiku. Celkove dobre zvladatelny stroj, dobry do zacatku, rozmyslite se, jestli chcete nahace, silnici nebo cestaka.

Motorku bych doporučil pro - Zacinajici jezdec (v nizkych otackach je hodna, ve vyssich ziva, takze nauci)

Doplňky na motorce - Byly na ni kufry, cestovni plexi a vyhrivane gripy. Po kratke uvaze jsem dal vsechno pryc.

Slo o moji vubec prvni motorku a vybral jsem si ji proto, ze na necem takovem se delaji autoskoly. Taky moc nestala a prodavala ji dobra kamoska, tak jsem ji vlastne i pomohl.

Odjezdena jedna necela sezona, cca 8tkm. Naucil jsem se na ni zaklady ovladani a zaklady udrzby. Je dobra do mesta, na delsi cestu (nad 100km) uz neni pohodlna. Poradi si i s rozbitou silnici, ale uz je to trosku horska draha.

Celkove bych rekl, ze za tech malo penez je to docela slusna porce muziky. Ted se na ni uci zena, jestli ji neroztriska, bude pristi rok na prodej (motorka) :)

Paulano
Paulano napsal 12.07.21 v 10:20 10b.

SV-DR
SV-DR napsal 09.07.21 v 17:38 10b.

Jedna z najlepších 600viek minulej doby !!!