Kawasaki Versys 650 (2016)

Vlastník Baťoch78
Vloženo 1.7.2021
Aktualizováno 1.7.2021

je krásná bílá perleť má i krásný zvuk když jede zatím víc nenapíšu až se pořádně projedu

Benelli TRK 502 X: myslím, že by byl zklamaný s výkonu a jízdy ve dvou

První dojmy - Pohodlná lehká motorka, krásně jede a je příjemný motocykl na cestu. Těším se až dám nějakou delší trasu.Na první testovací jízdu jsem byl unešenej, tak snad to tak zůstane.Motorku jsem dlouho vybíral , co jsem při plánováí chtěl bylo, aby motorka měla výkon min.45kw. Po shlédnutí několika recenzí s videí jsem měl dost jasno, proto jsem hledal a nakonec našel.

Motorku bych doporučil pro - myslím si, že není úplně pro začátečníky,ale je to můj názor motorka je dost živá a jede

Doplňky na motorce - vyhřívané gripy, navigaci, zásuvku USB, přídavná světla, originál boční kufry,

Stroj jsem vybral na základě recenzí a dlouhého rozmýšlení se co koupit. Je mnoho krásných motorek a je z čeho vybírat, ale člověk si musí vybrat jaký druh motorky chce a pak být vytrvalý a hledat tu, která mu padne do oka. Kdo motorku najde musí jednat rychle a nečekat, než mu jí někdo vyfoukne třeba jen o jeden den. Proto přeji každému ať si vybere hlavou a hlavně srdcem.

Baťoch78
Baťoch78 napsal 01.07.21 v 11:29

Je to krásná bílá perleť a nádrž černá perleť

MichalKimlo
MichalKimlo napsal 01.07.21 v 10:29 10b.

ta biela jej pristane... asi ovela viac ako kawasaki zelena