Honda Forza 350 (2021)

Vlastník vmajercak
Vloženo 15.6.2021
Aktualizováno 18.5.2022

Po dlhej dobe som si chcel konečne dopriať novú motorku a nie starý a pomalý črep ako som mal pred tým (zdravím majitelov Aprilie Atlantic 500).

Motorka koupena od FIRMA:Moto Anex (Děčín III-Staré Město) - Maximálne ochotný a profesionálny prístup, keďže som šiel z Prahy tak predajca bol ochotný ma vyzdvihnúť na stanici to sa fakt cení. Všetko prebehlo hladko a korektne.

Kymco Downtown 350i: menší výkon, nepáčili sa mi farby, menej funkcii
Yamaha X-max 300: důvod neuveden

První dojmy - Zatial som v zábehu ale po meste je to skvelé výkonu viac ako dosť

Motorku bych doporučil pro - Niekomu kto chce unverzálny stroj do mesta aj na cestovanie,

Doplňky na motorce - Zatial len držiak na mobil piamo u predajcu, v pláne sú ešte vyhrievané hefty priamo od hondy

Bola to láska na prvý pohlad, sused ju mal v garáži a keď vyšiel ročník 2021 s vychytávkami ako bezklúčové štartovanie tak nebolo o čom.

Pred tým som mal 2x Apríliu Atlantic na ktorej som už precestoval trocha po európe tak som chcel aj teraz maxiskúter nech je to aj do mesta aj sem tam na vačší výlet, prípadne domov na slovensko.

Zatial som v zábehu tak sa jazda nedá moc hodnotiť. Je tam mega vela miesta na odkladanie a dobré moderné vychytávky.

vasa1975
vasa1975 napsal 19.11.22 v 17:43 10b.

paráda taky už mám a dělám přípravu na zimu

Milan1963
Milan1963 napsal 03.05.22 v 17:28 10b.

Vypadá slušně, at' dělá radost.

JoskaH
JoskaH napsal 15.06.21 v 21:44 6b.

kymco downtown 350 nemá menší výkon...jen pro upřesnění