Honda Forza 350 (2023)

Vlastník hrnca
Vloženo 16.5.2023
Aktualizováno 9.11.2023

Do města pohodlná, mimo město na kratší vzdálenosti také.

Motorka koupena od FIRMA:K2 moto (Braník) - Čekání dlouhé, ale dělali, co mohli.

Yamaha X-max 300: Hlavně vzhled, nemá el. plexi, plus jsem chtěl vyzkoušet po yamaze hondu.

První dojmy - Sametový motor, proti skútru 125cc přece jen pohodlnější a lepší akcelerace.

Motorku bych doporučil pro - Pro toho, kdo jezdí pravidelně a chce si dopřát trochu pohodlí a výkonu proti 125 cc.

Doplňky na motorce - Kufr.
Plánuji určitě vyhřívání rukojetí, asi originál.

Chtěl jsem po yamaze Nmaxu 125 něco většího, pohodlnějšího, svižnějšího na víceproudé silnice. Forza 350 to splňuje a navíc se mi líbí víc než přímá konkurence.

Příjemný motor, slušné brzdy, pohodlné sedlo široké i vysoké na 185 cm akorát. Pěkný úložný prostor včetně toho v origo kufru.

Jediné překvapení, přední vidlice je trochu "tupá", dost přenáší nerovnosti, čekal jsem lepší parametry. Ale zvyknu si :)

Update po 2 tis km, na tu přední vidlici jsem si moc moc nezvykl..., tady honda šetřila na nepravém místě. Myslím, že měli dát vidle standardně do horních a spodních brejlí jako u ADV350. Ten, kdo má zkušenosti z motorek, by si to měl předem vyzkoušet. Asi budu trvale trochu kyselej. Zbytek funguje na 1.

Zimní update 10/2023:
- originál vyhřívání rukojetí výborné, aby ne za tu cenu...
- tucano deka na prd, fouká pod ní ze stran, protože deka přesahuje kastli a nabírá tak vzduch
- malá, vlepovací, přídavná, krásná, čínská zrcátka, překvapivě užitečná

hrnca
hrnca napsal 02.01.24 v 15:42

Zrcátka to byla nějaká čína, víc si nezpomínám, to vygooglíš.

chipso25
chipso25 napsal 01.01.24 v 22:55

Môžte dať prosím odkaz ns tie prídavné zrcatka? Ďakujem

Myschan
Myschan napsal 17.05.23 v 12:01 10b.

El. plexi je super věc, oceníš hlavně v létě

Milan1963
Milan1963 napsal 16.05.23 v 17:19 10b.