Honda CB 600S Hornet (2002)

Vlastník Vencax4
Vloženo 15.6.2021
Aktualizováno 15.6.2021

Začátečnická volba č. 1 a za dobrý peníz. Sice je pobouchaná z každé strany, ale to mi nevadí.

První dojmy - První dojmy jsou jasné, nadšení zakryje veškeré nedostatky, prostě se otočí pravačkou a rozzáří se úsměv na tváři :-D, řvoucí zvuk z laděného výfuku a zátah ve vyšších otáčkách byl naprosto v tu chvíli dostačující afrodiziakum :-D

Motorku bych doporučil pro - Pro čerstvé držitele skupiny A :-D

Horneta mi nabídnul švagr, který ho padnutého koupil a pospravoval. Z jeho doporučení, že je to "hodná" motorka pro začátečníka jsem si řekl, že ho beru. Padnutý na každou stranu už byl, tak by mi to srdce nervalo, kdyby se znova opřel...

Spojka je před výměnou, takže jsem s ní trochu bojoval, hlavně s rozjezdy do vyvýšenin. Zatím se i po cca 7 tis. km stále drží, tak uvidíme, kdy si řekne o výměnu. Ještě to chce poladit karburátory, jelikož startování po delší době není zrovna chvilková záležitost. Jedna z prvních věcí co jsme se švagrem vyměnili byly řídítka za širší, původní z bmxky mi fakt nevyhovovaly.

Na kratší cesty je Hornet supr, ty delší jen s nutnou dávkou nadšení a odhodlání, že to zvládnu a s sebou dobrou mast na prdel :D

Zatím mě nenechala nikde ve štychu, akorát jednou jsem zůstal stát, než jsem si všimnul, že jsem špatně vrátil na pumpě kohoutek z rezervy zpátky a vypnul si přívod paliva :D

No, o těchto motorkách je všude napsáno tolik, že asi nic nového do pléna nepřidám.

Paulano
Paulano napsal 15.06.21 v 12:58 10b.

Na začátek si myslím, že ti švára neporadil špatně. Tak ať slouží a další šrámy už nemá