Honda CBR 1000RR Fireblade (2005)

Vlastník Dave1984
Vloženo 10.6.2021
Aktualizováno 10.6.2021

Honda CBR 1000rr, můj druhý faroš v životě a asi nebude ani poslední Fireblade rulezzz

První dojmy - Přechod z 954 na 1000rr byl citelný. Ostřejší křivka výkonu a tlumič řízení.

Motorku bych doporučil pro - Pro vyježděného člověka, který ví, co chce a nevěří těm kecům, že litra na našich cestách nevyužiješ :-D

Doplňky na motorce - výfuk Akrapičovič
blinkry Led
Padáky

Měl jsem f-sporta sestku, pak jsem koupil prvniho farose 954rr, dovoz usa. Motorka mi sedla, ale byla taková moc hodná. Koukal jsem po litru, díval jsem se i po gsx-r1000, ninja10,r1, ale nakonec jsem zůstal u Hondy. Je to rok 2005 1000rr

Když jsem jel na ní poprvé, byl to nezvyk kvůli tlumiči řízení, na který jsem nebyl zvyklý. Po čase to beru jako samozřejmost a právě naopak když jedu na motorce bez tlumiče, tak si říkám, že je něco jinak/špatně

Jinak jsem s motorkou spokojený. Výkon, jízdní vlastnosti, brzdy jsou super.

Teď zase uvažuju, že zkusím něco jiného, na druhou stranu proč to prodávat, když jsem spokojený? Ach jo...

Je to takový odháněč stresu. Stačí se na ní projet a člověk zapomene na všechno trápení v životě.

Je to motorka na krátké vzdálenosti, né na cestování po Evropě. Posaz je hodně sportovní, na cestování to není. Trpí hlavně předloktí

Ze servisu dělám jen oleje, brzdovku, po covidové pauze mi začaly téct tlumiče, tak dělám gufera a olej ve vidlích. Ještě se mi zdá, že nějak žere baterie, ale to je spíše mojí chybou, že jí nedobíjím, ikdyž nejezdím...Ty dnešní baterky vydrží hovno...

vacekjirkaa
vacekjirkaa napsal 03.02.22 v 01:26 10b.

Super stroj

nikod
nikod napsal 23.06.21 v 14:03 10b.

vypadá jako nová.. taky jsem ji měl a nikdy s tím nebyl problém.

Paulano
Paulano napsal 17.06.21 v 08:38 10b.

Vymazlená mašina

PeterRRoliver
PeterRRoliver napsal 15.06.21 v 09:59

Dave1984: No jako spis bych prikoupil ale stara otravuje ze chce novy auto takze to urcite nedopadne RR uz se mnou zustane, prvni motka navic uz jsem ji doladil s komboskou tak menit nebudu. Kdybych prikupoval tak by me strasne lakalo RSV4 divocak

Dave1984
Dave1984 napsal 11.06.21 v 12:59

PeterRRoliver neuvažuješ o změně? Já to pořád procházím ty inzeráty