Yamaha FZS 600 Fazer (2003)

Vlastník Juice84man
Vloženo 20.5.2021
Aktualizováno 5.6.2022

Hodně vydřené vítězství... Po x letech a zase do sedla. Ale těch nervů, než jsem si ji mohl přivézt... Kdo mě zná, ví...

První dojmy - Motorka je výborná, padli jsme si hned do noty.

Doplňky na motorce - Topcase Kappa 46l, noname vyhřívání rukojetí (bude nahrazeno za Oxford)

Dobrý stav, dobré peníze.

Motor má i přes své stáří a km (82k km)hodně síly, nemá problém v celém spektru otáček.
Bude ale potřeba podívat se na karburátory, mám pocit, že někde prosakují. V garáži je hodně cítit benzín. Až tak moc, že v tuhle chvíli nejde parkovat doma v garáži, ale musí být venku pod plachtou. Opravíme.
4.7.2021: Vyřešeno. Pravděpodobně se těsnění zatáhla sama, protože Žofka už parkuje v garáži.
Brzdy jsou dobré, správně dávkovatelné a dostatečně silné.
Podvozek bude chtít trošku doladit. Původní majitel podle mě moc nevěděl jak na to a co je potřeba, a tak je předek hooodně měkký a dost se potápí. Poladíme, vyřešíme.
4.7.2021: O rysku přitvrzeno, lepší. Ale je mi jasný, že v zimě budu asi řešit opravu vidlí.
Ovladatelnost je dobrá, posez tak akorát s váhou na rukách, ale neležím na nádrži.
K motorce byl i velký 46l kufr, který se přesně hodí pro moje potřeby. Časem asi budu ještě řešit nějaké boční brašny (kufry se mi moc nelíbí) a možná nějakou malou brašnu na zadní sedačku.

Motorka se samozřejmě už dle určení chová a cítí nejlépe na silnici, maximálně nějaké pevnější polní cestě.
Cestování a dlouhé přesuny určitě nebudou problém.

666S999
666S999 napsal 04.07.21 v 22:31 10b.

Užívej s úsměvem!

Paulano
Paulano napsal 27.05.21 v 07:52 10b.

Mercurio
Mercurio napsal 26.05.21 v 15:28 10b.

Měl jsem jej 17 let a 122 000 km a ještě jsem jej ,jako bezproblémový prodal. Někdy si říkám, že jsem to neměl dělat...

PYTEL1
PYTEL1 napsal 26.05.21 v 10:07 10b.

Splatterhouse
Splatterhouse napsal 23.05.21 v 08:17 9b.

Pěkná .. tak ať se ti podaří brzy doladit co je potřeba a užij si ji ve zdraví