Triumph Tiger 1050 (2009)

Vlastník PetrCr
Vloženo 17.5.2021
Aktualizováno 23.6.2021

Hezká bílá, na mě až moc hezká, bo na motorce víc jezdím, než se o ní starám . Koní dost, jen jim zapráskat nad hlavama .

První dojmy - První dojmy byly už asi před 4 lety kdy jsem si ji půjčil z půjčovny a objel jsem s ní část Slovenska a vrátil jsem se v celku :-) a motorka taky. Fajn zátah a pohodlnost.

Motorku bych doporučil pro - Řekl bych že pro cestovatele, kteří nehodlají jezdit v náročném terénu a občas za to rádi "zatáhnou" .

Zatím jsem s ní absolvoval pouze 1 delší cestu do Nové Sedlice na východním Slovensku a dobrý, nic mě nevypeklo a tam i zpátky jsem dojel v celku . Koupil jsem jí s origo kuframa a ty sice vypadají fajn, ale jsou na ho... . Přijde mi že byly koncipovány pro modelku která si do jednoho kufru dá kabelku a do druhýho střevíčky na ples... . Co se týče motoru jsem spokojen, jen se mi moc nelíbí projev při nižších otáčkách, je tam strašný skok, je to na pytel zejména při pomalém projíždění kruháku nebo při popojíždění v kolonách. Jediný řešení který mě zatím napadá je to trápit přes spojku, ale dá se na to zvyknout. Koupil jsem ji s padákama, který už jsem použil naštěstí v malý rychlosti, takže žádná trága, odneslo to jen uchycení brzdový páčky a co mě štve více pravý plast pod nádrží, který je neúměrně draný .

Juraj22
Juraj22 napsal 17.05.21 v 10:45 10b.

Je to krásnej Tigřík, tak ať slouží a hlavně kolama dolů