Kawasaki Vulcan S (EN 650) custom (2021)

Vlastník Orlando8555
Vloženo 12.5.2021
Aktualizováno 17.1.2023

Tak trochu splněný sen. Klidná, ale zároveň dravá. Prostě můj šálek kafe!

První dojmy - Měl jsem pocit naplnění a zároveň strach. Při první jízdě jsem měl obavy, že mi nebude vyhovovat jízdními vlastnostmi, ale to byl velký omyl. Krásně se nechá vést a jde přesně tam, kam jí ukážu. Prostě paráda!

Motorku bych doporučil pro - Na tomhle stroji může jezdit prakticky každej. Je to o vkusu. Mašina Vás ničím neurazí.. naopak.

Doplňky na motorce - Samozřejmě jsem na ni něco naházel, aby byla pro moji potřebu vyhovující..
Padáky
Vyhřívané rukojeti
Plexi
Zásuvka na 12V
Brašny
Zadní opěrka

Chtěl jsem cruiser v nějaké rozumné cenové relaci a tohle je přesně to, co jsem hledal. Motorka je lehce ovladatelná, brzdy dostačující a podvozek se jen houpe. Je to stroj na kochačku, ale i na případný zátach, pokud je potřeba. Každopádně v ní nehledejte buldoka, kterej trhá asfalt. Je to cruiser! Mašina na polykání kilometrů a kochání se krajinou.
PO 3 měsících užívání mohu dodat jen to, že jsem spokojený s výběrem a Kawka (Krawka) mi dělá radost. Mám na ní najeto slušných 3700km a to je na seznámení docela slušný. Je krásně zajetá a já jsem se dostal z fáze testování na uživatelský post ve smyslu - jedu se s radostí projet a vyčistit si hlavu od veškerých problémů. Vždy když na ní usednu, rozlije se mi po těle blahodárný pocit, že spolu zase něco zažijeme. Mám opravdu radost, že jsem našel to, co jsem hledal.

BrdyRider
BrdyRider napsal 22.09.22 v 11:50 10b.

ahoj, líbí se mi ty brašny - nemáš link kde jsi je sehnal? a samozřejmě držáky? díky...
vidím že ji prodáváš tak co bude novýho?

žižala.
žižala. napsal 16.05.21 v 18:15 10b.

Supr kousek.

Zip69
Zip69 napsal 15.05.21 v 16:35

Dobrá volba přeji spoustu km

vena-x
vena-x napsal 13.05.21 v 06:40 10b.

Pěkná, ta barva je boží! Tato kategorie (čopry, cruisery) nějak pomalu mizí z trhu. Tak hlavně ať ti dělá radost!

pkkaca
pkkaca napsal 13.05.21 v 00:18 10b.

Mooooc pěkná