Kawasaki VN 900 Custom (2010)

Vlastník kmotras
Vloženo 21.4.2021
Aktualizováno 21.4.2021

Asi jako v případě předchozí, to byla láska na první pohled a tady to opět zase všechno sedlo, jak má. Prostě se líbila po všech stránkách.

Motorka koupena od FIRMA:Motocentrum Tass (Chrudim I) - ochota, profesionalita, úroveň jednání, O.K.

První dojmy - Málokdo mi bude věřit, ale ani zkušební jízdu jsem neudělal. Sedl jsem si, udržel v ji rukou a bylo. Vsázím na tu moji kliku už od Viraga (nepočítám Pionýry, 125, 350 atd.). Jak jsem někde psal - "druhá velká". Trochu jsem se bál rovných řídítek, ale omyl, právě naopak, lepší. První dojmy tedy - super, pohodička, klidná jízda.

Motorku bych doporučil pro - Určitě pro pohodáře, který si chce jízdu hlavně užít. Pro žádného janka...

Doplňky na motorce - Nemám výrazné úpravy proti originálu rád, tady bohatě stačí plexi a to si ještě rozmyslím. No, byl jsem na to ale zvyklý. Neoriginální, každopádně homologované, blinkry mi nevadí - zatím. Kufry vítám, jezdím často s batůžkem.

Ještě brzy na dlouhé povídání, ale jak jsem popsal výše, tak s VNkem se zatím seznamujeme, užívám si každý kilometr. Ovládání bez problémů, akcelerace stále pro potřeby bezpečného předjetí slušná a pro mě dostatečná - i ve dvou. Snad jenom - na pohodlí spolujezdce se tady asi příliš nemyslelo, chápu, ale to se lehce vyřeší u šikovného čalouníka. Se spotřebou jsem spokojený velice, je to znát oproti předchozí. Zvuk je tak akorát, na silnicích o mě vědí a současně nebudím sousedy.
No, zkrátka jsem ve věku, kdy už chlapy prej často mění starší za mladší, tak jsem to udělal. Nikoli však u plotny, ale v garáži Po sezóně třeba nějaké zkušenosti přidám.

pkkaca
pkkaca napsal 21.04.21 v 20:38 10b.

Nádherná

žižala.
žižala. napsal 21.04.21 v 19:54 10b.

Parádní kousek.

Bágio1969
Bágio1969 napsal 21.04.21 v 19:49 10b.

Je to krasavice.

Pabli
Pabli napsal 21.04.21 v 16:21 10b.

Krásny cruiser

fery251
fery251 napsal 21.04.21 v 15:20 10b.

Dobrá volba