BMW R 1250 GS (2021)

Vlastník DejvGSR
Vloženo 21.4.2021
Aktualizováno 6.8.2021

Vloženo: 26.08.2021, Uskutečněno: 25.08.2021, Stav tachometru: 5040 km, Zhlédnuto: 10x

Závěr léta stojí prostě za prd. Často prší, zataženo a celkem i chladno. Já navíc rekonstruuji našim holkám pokojíček, takže poslední relativně teplý a slunečný víkend jsem pokládal podlahu, sestavoval skříně a stolky. Včera v podvečer jsem využil konečně teplejšího dne (stejně od severozápadu bylo vidět, že se počasí mění – od půlnoci už zase prší) a vyrazil po půl sedmé směr Liběchov, Dubá, Zahrádky, Srní u České Lípy, Brenná, Zákupy, Mimoň, Boreček, Hradčany, Doksy se zastávkou na pumpě na Dubé a přes dubské zatáčky dom do Štětí. Vyjížďku jsem pojal jako zrychlený přesun, palivová mapa Dinamik, a tahám. První zatáčky utrhávám velmi snadno Karoo 3 ve výjezdech, trakce bliká jak o život. No není to na závodění. U Brenné sjíždím k Ploučnici, koukám chvilku na vodu, jak krásně šumí a pokračuji již volnějším tempem dál. Na pumpě v Dubé si dávám něco k pití a kecám s klukem na nové Hondě CBR 650 R. Po osmé hodině již za šera odjíždím. Vracím se téměř za tmy. Musím uznat, že GS výborně svítí. Najeto něco přes 100 km ve svižnějším tempu, spotřeba odpovídá vytáčení motoru k omezovači (vždy mě překvapí, jak ochotně se dere do otáček), 6,4 l/100 km.

elvis78 (133) napsal 26.08.2021 v 09:35

Tiboon (12) napsal 26.08.2021 v 07:50

tahle 40th anniversary verze je tak pěkná

• Kovářova kobyla

Neděle, krásně teplo, ale díky tomu saharskému písku špatná viditelnost. Přesto po páté hodině hlodá červík - běž se projet. Tak jdu pro svoje GS, ještě montuju značku a motorku letos poprvé vyvážím na denní světlo. Star

Vloženo: 01.04.2024
    Uskutečněno: 31.03.2024
  • YAMAHA YZF – R 125

Palec už celkem poslouchá, ohebnost ale stěží na 50 %. Ale už se dá na kole a také motorku, ovládání blinkrů už jde. Rychle jsem se dal do Yamahy mé neteře. Originál zadní blatníček včetně osvětlení a směrových světel, o

Typ: Údržba
    Vloženo: 01.04.2024
    Uskutečněno: 31.03.2024
  • Roční servis

BMW Cartec Praha Letošní příprava na sezonu je limitovaná hojícím se palcem levé ruky. Alespoň jsem letos poprvé využil služby „Collect and Return“ tvou motorku přesně v daný termín vyzvedneme a následně ti ji zase p

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 10.02.2024