BMW R 1250 GS (2021)

Vlastník DejvGSR
Vloženo 21.4.2021
Aktualizováno 6.8.2021

Vloženo: 10.02.2024, Uskutečněno: 09.02.2024, Stav tachometru: 15536 km, Zhlédnuto: 151x

BMW Cartec Praha

Letošní příprava na sezonu je limitovaná hojícím se palcem levé ruky. Alespoň jsem letos poprvé využil služby „Collect and Return“ tvou motorku přesně v daný termín vyzvedneme a následně ti ji zase přivezeme domů. Super služba, dohodl jsem termín vyzvednutí motocyklu, kluci z Cartecu Praha přijeli, stroj naložily, během dvou dnů jsem dostával info o stavu servisu a fota, následně mi stroj dovezli a předali. Super. Standardní údržba, oleje, filtry, brzdová kapalina a mazání kardanu. Vše OK, motorka připravena, ještě teda proběhne umytí a leštění. Snad to už brzo půjde.

Milanek13 (48) napsal 11.02.2024 v 07:38

Tak motocykl máš připraven, teď ještě aby se ti zdárně opravila ruka a bude to super

PSanec (130) napsal 10.02.2024 v 08:41

Ahoj, brzo už se svezeš, palec se dobře zahojí. Podobnou službu na motocykly též použivám asi 12 let u Harleyů a Indiana u HD Brno. Na podzim mi motocykly odvezou, zazimují, udělaj sevis a občas navěší nějaké nové píčovinky, na jaře v květnu přivezou. Stojí mne to kolem 50 taců, ale dokud makám,tak peníze neřeším. Bohužej jsem již druhý rok prďuch. Před dvěma roky těžká operace páteře- únava materiálu, takže život stojí za prd. Na vánoce jsem si udělal velkou radost .Podařilo se mi po roce po smrtí předešlého NO sehnat nového vycvičeného německého ovčáka. Mám ještě 10ti letého yokšíra, který ho nechtěl přjmout, ale už se zdá, že se psi tolerují. Každodenní procházky se psi, ikdyž je to někdy pěknej adrenalin, mne naplňují v mém stařeckém věku štestím.Měj se fajn.syrový pavel.

• Kovářova kobyla

Neděle, krásně teplo, ale díky tomu saharskému písku špatná viditelnost. Přesto po páté hodině hlodá červík - běž se projet. Tak jdu pro svoje GS, ještě montuju značku a motorku letos poprvé vyvážím na denní světlo. Star

Vloženo: 01.04.2024
    Uskutečněno: 31.03.2024
  • YAMAHA YZF – R 125

Palec už celkem poslouchá, ohebnost ale stěží na 50 %. Ale už se dá na kole a také motorku, ovládání blinkrů už jde. Rychle jsem se dal do Yamahy mé neteře. Originál zadní blatníček včetně osvětlení a směrových světel, o

Typ: Údržba
    Vloženo: 01.04.2024
    Uskutečněno: 31.03.2024
  • Palec

Motorka uložená prozatím k spánku a čekáme na servis v BMW. Asi využiju možnost odvozu, servisu a přívozu motocyklu. Bohužel se mi stala nepříjemnost, 15.12. 2023 jsem večer kolem půl osmé venčil našeho kluka. Zaútočil n

Typ: Reportáž
    Vloženo: 28.01.2024