BMW R 1250 GS (2021)

Vlastník DejvGSR
Vloženo 21.4.2021
Aktualizováno 6.8.2021

Vloženo: 28.01.2024, Uskutečněno: 28.01.2024, Stav tachometru: 15536 km, Zhlédnuto: 404x

Motorka uložená prozatím k spánku a čekáme na servis v BMW. Asi využiju možnost odvozu, servisu a přívozu motocyklu. Bohužel se mi stala nepříjemnost, 15.12. 2023 jsem večer kolem půl osmé venčil našeho kluka. Zaútočil na nás ve městě na volno puštěný vlčák. Instinktivně jsem chránil našeho pejska a vlčák mi rozdrtil palec levé ruky a pěkně dobil ostatní prsty. 22.12. operace a dráty, 23.12. mě pouštějí na Vánoce domů. Už alespoň nemám sádru, čekám na vytažení drátů a započetí rozcvičování. Zatím je palec nepohyblivý, netuším, kdy se to podaří dát dohromady. Snad v květnu budu moci už jezdit. Prozatím nejsem schopen kvůli bolesti vůbec zmáčknout spojku. Ale kluka jsem zachránil.

JardaBar (164) napsal 29.01.2024 v 10:58

Tohle v prdeli, často jsem byl v podobné situaci, i když zatím bez zranění. My máme malého Jorkšíra a psi na volno jsou problém. Je to vždy stejné, majitel velkého psa řekne "náš nic nedělá", ale ví o něm úplný kulový.
Přeji brzké uzdravení, ruka se určitě rozhýbe!

S-fogy (8) napsal 28.01.2024 v 22:18

To je mi líto. Tak hezky srústej, ať si můžeme zase něco přečíst! Držím palce.

callowsick (463) napsal 28.01.2024 v 17:59+1

Držím palce, ať můžeš či nejdřív taky držet ty svoje

elvis78 (133) napsal 28.01.2024 v 14:52

no ty kráso, tak se brzo uzdrav
Já jednou bránil před boxerem kokršpanělku. Boxer se na mě sápal a pěkně mi podrápal břicho, než páníček zasáhl. Boxer nebyl zlej ale blbej jako páníček
jo hochu, já si odlamovacím nožem jen rozčísnul "kabeláž" vedoucí k palci. Rok trvalo než byla pořádná hybnost a to strašil že nevidí šlachu ale tý nic nebylo, asi měl upito. Ale řez mi ještě zvětšil aby našel to co tam vlastně bylo.
tak ještě jednou držím palce a ať je co nejdřív hybnost

Hříbek (59) napsal 28.01.2024 v 14:37

To je nemilé ale měl jsem podobné vánoce, jen me pustili z nemocnice uz 21.12. a stalo se mi to na enduru, takže si za to můžu sám

1 reakce

DejvGSR
DejvGSR 28.01.2024 v 16:21

Ahoj, také držím palce, ať se ruka zahojí a můžeš co nejdříve do sedla.

• Kovářova kobyla

Neděle, krásně teplo, ale díky tomu saharskému písku špatná viditelnost. Přesto po páté hodině hlodá červík - běž se projet. Tak jdu pro svoje GS, ještě montuju značku a motorku letos poprvé vyvážím na denní světlo. Star

Vloženo: 01.04.2024
    Uskutečněno: 31.03.2024
  • YAMAHA YZF – R 125

Palec už celkem poslouchá, ohebnost ale stěží na 50 %. Ale už se dá na kole a také motorku, ovládání blinkrů už jde. Rychle jsem se dal do Yamahy mé neteře. Originál zadní blatníček včetně osvětlení a směrových světel, o

Typ: Údržba
    Vloženo: 01.04.2024
    Uskutečněno: 31.03.2024
  • Roční servis

BMW Cartec Praha Letošní příprava na sezonu je limitovaná hojícím se palcem levé ruky. Alespoň jsem letos poprvé využil služby „Collect and Return“ tvou motorku přesně v daný termín vyzvedneme a následně ti ji zase p

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 10.02.2024